Ünlü Tasarımcıya Timsah Derisi Kaçakçılığı Nedeniyle 18 Ay Hapis Cezası Ünlü Tasarımcıya Timsah Derisi Kaçakçılığı Nedeniyle 18 Ay Hapis Cezası

Çin'in Zhenjiang kentindeki bir alışveriş merkezinde meydana gelen olayda, bir kadının alışveriş yaparken mağazanın zemini aniden çöktü. Kadın, mağaza zemininin çökmesiyle oluşan çukurun içine düşerken, yanında bulunan ürünler de aynı şekilde çukura düştü.

Diğer Müşteri Kıl Payı Kurtuldu

Olay sırasında mağazada bulunan başka bir müşteri ise düşmekten kıl payı kurtuldu. Çökme anında hızla uzaklaşmayı başaran müşteri, olaydan yara almadan kurtuldu.

Yaralılar Var

Yetkililerin açıklamasına göre, 23 Mart günü yaşanan olayda, mağazada alışveriş yapan kadının yanı sıra, o sırada alt katta çalışma yapan bir inşaat işçisi enkaz altında kalarak yaralandı. Her iki yaralı da hafif şekilde yaralandı ve hemen hastaneye kaldırıldı.

Olayın ardından alışveriş merkezi yönetimi tarafından yapılan açıklamada, hafif yaralanan müşteri ve işçinin hastaneye kaldırıldığı belirtildi. Yetkililer, olayla ilgili detaylı bir soruşturma başlatıldığını duyurdu.

Rusya'daki terör saldırısında yeni gelişme! Rusya'daki terör saldırısında yeni gelişme!

Kaynak: İHA