Avcılar’da bir özel halk otobüsü şoförü, trafik kazası sonrası yaşanan tartışma ve kavganın ardından kalabalık bir grup saldırganın hedefi oldu. Şoför Tahir Atakum, önünde meydana gelen kaza sonrası saldırganlar tarafından tehditler savrularak darp edildi.

Olay, dün akşam saatlerinde Avcılar Firuzköy Mahallesi Çavuş Caddesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, seyir halindeki özel halk otobüsü, önünde gerçekleşen bir trafik kazası nedeniyle durdu. Kazaya karışan araç sürücüleriyle yaşanan tartışma sırasında, şoför Tahir Atakum'un aracıyla ilerlemeye çalıştığı sırada, diğer sürücülerin hakaret ve tehditlerine maruz kaldığı belirtildi.

Eylem Tok ve oğlu yurt dışına kaçmıştı! Olayla ilgili flaş gelişme! Serbest bırakıldı Eylem Tok ve oğlu yurt dışına kaçmıştı! Olayla ilgili flaş gelişme! Serbest bırakıldı

Şoför Tahir Atakum'un Açıklamaları

Yaşanan olayları anlatan şoför Tahir Atakum, kaza sonrası yaşananların şiddet boyutuna varmasını önlemek amacıyla arabalardaki hasarın kontrol edildiğini ve herhangi bir zarar olmadığının tespit edilmesiyle tutanak tutmayı gereksiz gördüğünü ifade etti. Ancak, diğer sürücülerin saldırgan tavırları ve tehditlerinin ardından kavganın büyüdüğünü ve grup halinde şiddet uygulandığını belirtti. Atakum, yaşadığı şiddetin ardından hastaneye giderek darp raporu aldığını ve saldırganlardan şikayetçi olacağını söyledi.

Şikayet Süreci Devam Ediyor

Şoför Tahir Atakum'un yaşadığı şiddet olayının ardından Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi’ne giderek darp raporu aldığı belirtildi. Atakum'un, saldırganlardan şikayetçi olacağını ve adaletin sağlanması için gerekli adımları atacağını ifade ettiği kaydedildi.

Kaynak: İHA