Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Ali Bahar, ATSO’nun 142. yılını gururla kutladıklarını belirtti. Bahar, “Geçmişimizle gurur duyarken, geleceğe dair hedeflerimizi belirleyip, bu hedeflere ulaşmak için kararlılıkla çalışıyoruz. 142 yıllık değerli mirasa sahip çıkmak görevimiz” dedi.

Bursa'nın İznik İlçesi'nde Defineciye Mezar Olan Mağara ve Tüneller Görüntülendi Bursa'nın İznik İlçesi'nde Defineciye Mezar Olan Mağara ve Tüneller Görüntülendi

ATSO’nun 142. Yıl Kutlamaları

ATSO yönetimi ve meclis üyelerinden oluşan heyet, kuruluşunun 142. yıl dönümü kapsamında Cumhuriyet Meydanı’nda Atatürk Anıtı’na çelenk bırakarak saygı duruşunda bulundu. Bahar, yaptığı açıklamada Türkiye’nin en köklü kuruluşlarından olan ATSO’nun 142. yaşını gururla kutladıklarını, şehre değer katmak için tüm güçleri ile çalışacaklarını ifade etti.

Geleceğe Dair Hedefler

ATSO’nun, kentin ticaret hayatının geçmişinin ve geleceğinin güçlü temsilcisi olduğunu vurgulayan Bahar, “Geçmişimizle gurur duyarken, aynı zamanda geleceğe dair hedeflerimizi belirleyip, bu hedeflere ulaşmak için kararlılıkla çalışıyoruz” dedi.

142 Yıllık Geçmişin Mirasçıları

Bahar, “Biliyoruz ki, sadece övünmekle yetinmek yerine, kendimizi sürekli olarak değerlendirip, daha iyisini yapma gayreti içinde olmalıyız. Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nda, dev çınarın gölgesinde umutla ve gece gündüz çalışarak hedefimize doğru kararlılıkla ilerleyerek, geleceğe umutla bakıyoruz” diye konuştu.

Törene; ATSO Meclis Başkanı Ahmet Öztürk, Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar, Meclis Başkan Yardımcısı Mızrab Cihangir Deniz, Sayman Üye Murat Totoş, Yönetim Kurulu Üyeleri Hakan Pakalın, Hüseyin Sarı, Hatice Öz, TOBB Antalya Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Serap Kocaoğlu, Genel Sekreter Av. Aslı Şahin Tekin ve Meclis Üyeleri katıldı.

Kaynak: ATSO/ Bülten