‘Dolapdere Big Gang’ adlı müzik grubunun eski solisti olan ve bir çocuk babası olan müzisyen Emir Yeşil, yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle 43 yaşında hayatını kaybetti. Emir Yeşil’in uzun süredir birlikte olduğu oyuncu sevgilisi Aslı Omağ, acı haberi duyurdu.

Ünlü İsimlerden Emir Yeşil’e Veda

Emir Yeşil’in vefatı, müzik camiasını yasa boğdu. MFÖ grubun üyesi Fuat Güner, Betül Demir ve Işın Karaca gibi ünlü isimler, Emir Yeşil’e Instagram hesabından yaptıkları duygusal paylaşımlarla veda ettiler.

Bahar 14. bölüm fragmanı yayınlandı! Evren Bahar'a hissettiklerini söylüyor! Bahar 14. bölüm fragmanı yayınlandı! Evren Bahar'a hissettiklerini söylüyor!

Emir Yesil Ile Asli Omag Mtl5

Emir Yeşil Kimdir?

1981’de İstanbul’da dünyaya gelen Emir Yeşil, ilk evliliğinden Erim adında bir oğlu bulunuyordu. 16 yaşında sahne hayatına başlayan Emir, birçok grupla performanslarını sürdürdü ve bu süreçte aynı zamanda gitar, klavye ve davul çalmayı da öğrendi. Üniversite yıllarında İskender Paydaş’la çalıştı. Hem ses mühendisliği alanında, hem de stüdyo vokalisti olarak kariyerinde devam etti. 2006 yılında Dolapdere Big Gang grubunun solisti oldu.

Kaynak: Haber Merkezi