Eylem Tok ve oğlu yurt dışına kaçmıştı! Olayla ilgili flaş gelişme! Serbest bırakıldı Eylem Tok ve oğlu yurt dışına kaçmıştı! Olayla ilgili flaş gelişme! Serbest bırakıldı

Arnavutköy'ün Bolluca Mahallesi Battalgazi Caddesi'nde saat 22.30 sıralarında meydana gelen olayda, eski ve yeni muhtar arasında çıkan anlaşmazlık kanlı bir kavgaya dönüştü.

Muhtar Adayı ve Kazanan Arasında Ne Tür Bir Tartışma Yaşandı?

Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde tekrar aday olan mevcut muhtar Ahmet Güleryüz ile akrabası ve bu seçimde muhtarlığı kazanan Sabri Güleryüz arasında, seçim sonuçlarına ilişkin yaşanan anlaşmazlık kısa sürede şiddetlenerek tartışmaya dönüştü.

A W174385 01

Tartışma Nasıl Şiddetlenerek Silahlı Kavgaya Dönüştü?

Ahmet Güleryüz'ün seçimi kaybetmesinin ardından başlayan tartışma, kısa sürede büyüyerek devam etti. Bu tartışma esnasında Sabri Güleryüz, Ahmet Güleryüz'e bıçakla saldırdı. Olayın ardından tarafların yakınları da sokak ortasında bir araya gelerek tartışmaya başladı. Bu tartışma, silahlı bir çatışmaya dönüştü ve olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi.

Silahlı kavgada yaralanan Mahmut Dizman ve Mustafa Arslan, hastaneye kaldırıldı. Ancak Mustafa Arslan'ın ağır yaralanması sonucu yaşamını yitirdiği belirtildi. Olayla ilgili olarak şüpheli olarak gösterilen Yakup Güleryüz, Şakir Güleryüz ve Sabri Güleryüz ise gözaltına alındı.

A W174385 03

A W174385 04

Kaynak: Haber Merkezi