Ünlü şarkıcı Ariana Grande ve emlak komisyoncusu Dalton Gomez, yaklaşık üç yıllık evliliklerini sona erdirdi. İkili, verdikleri dilekçeden 6 ay sonra resmen boşandılar.

Birmingham Havalimanı Uçakta Şüpheli Paket Bulunmasının Ardından Kapatıldı Birmingham Havalimanı Uçakta Şüpheli Paket Bulunmasının Ardından Kapatıldı

Boşanma Süreci ve Anlaşma Detayları

Grande ve Gomez’in evlilikleri 2021’de başlamıştı. Ancak, Grande’nin daha önce alyans takmaması ve ‘Wicked’ filminin çekimleri nedeniyle ocak ayından beri ayrı yaşamaları, çiftin birlikteliklerinde sorunlar yaşadığını gözler önüne serdi. Grande, Gomez ile resmiyette boşanmadan önce oyuncu Ethan Slater ile yeni bir ilişki yaşamaya başlamıştı.

Mahkeme belgelerine göre; ikili bir yıldan fazla süre önce ayrılmıştı. Evlilik öncesi bir anlaşmaları vardı, çocukları yoktu ve boşanma önemli bir hukuki ihtilafları yoktu. Bu da boşanmanın mahkeme sisteminde hızlı ve temiz bir şekilde ilerlemesine olanak tanıdı.

Anlaşma şartları, ekim ayında kararlaştırıldı. Boşanma kararının yürürlüğe girmesi için gereken altı ayı beklemeleri yeterli oldu.

Boşanma Tazminatı ve Avukatlık Ücretleri

Anlaşmaya göre Ariana Grande, Dalton Gomez’e gelecekte nafaka olmaksızın tek seferlik 1.250.000 dolar (yaklaşık 40.440.877.507 TL) ödeyecek, Los Angeles’taki evlerinin satışından elde edilen gelirin yarısını ona verecek ve avukatlık ücretleri olarak 25.000 dolara (yaklaşık 808.817.5501 TL) kadar ödeme yapacak. 

Kaynak: Haber Merkezi