Antalya Genç İş İnsanları Derneği (ANTGİAD) tarafından düzenlenen olağan kahvaltılı üye toplantısında, Glasgow Üniversitesi Adam Smith Business School Öğretim Üyesi Doç. Dr. Yusuf Soner Başkaya konuk oldu. Toplantıda, “Türkiye’de ve Dünyada 2024 Yılı Ekonomik Görünümü” konusu ele alındı.

Dolar ve euro haftaya nasıl başladı? Dolar ve euro haftaya nasıl başladı?

ANTGİAD Başkanı Osman Sert’ten Açılış Konuşması

ANTGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Osman Sert, toplantının açılış konuşmasını gerçekleştirdi. Sert, 23. Dönem olarak son olağan toplantılarını gerçekleştirdiklerini ve 20 Ocak’taki genel kurul toplantısı ile bayrağı devredeceklerini belirtti.

Doç. Dr. Yusuf Soner Başkaya’dan Ekonomik Görünüm Sunumu

Toplantıda, Doç. Dr. Yusuf Soner Başkaya, ANTGİAD üyelerine “Türkiye’de ve Dünyada 2024 Yılı Ekonomik Görünümü” başlıklı bir sunum yaptı. Başkaya, iş insanlarına Türkiye ve dünyada iktisadi faaliyete ilişkin beklentiler hakkında bilgiler verdi ve sunumunun ardından katılımcıların sorularını yanıtladı.

Başkan Sert’ten Teşekkür

Başkan Sert, Doç. Dr. Yusuf Soner Başkaya’ya katkılarından dolayı teşekkür ederek günün anısına hediyesini takdim etti. Toplantı, hep birlikte çekilen ANTGİAD aile fotoğrafı ile sona erdi.

Kaynak: ANTGİAD/ Bülten