Ülke genelinde soğuk ve kar yağışlı bir hava hakim olurken, turizm kenti Antalya’da baharla birlikte sıcaklıklar yükselmeye başladı. Sıcaklığın 20 derece ölçüldüğü kentte, güneşli hava turistleri ve vatandaşları sahillere çekti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan CHP Genel Başkanı Özgür Özel'in görüşme talebine cevap verdi Cumhurbaşkanı Erdoğan CHP Genel Başkanı Özgür Özel'in görüşme talebine cevap verdi

Konyaaltı Sahili’nde Yoğunluk

Dünyaca ünlü Konyaaltı Sahili, parklar ve mesire alanları, güneşli havayla birlikte yoğun bir kalabalığı ağırladı. Kumsala inenler Akdeniz güneşinde bronzlaşırken, bazı vatandaşlar ve turistler yüzmeyi tercih etti. Manzarayı izlemek isteyenler ise kumsal boyunca yoğun bir görüntü oluşturdu.

Turistlerin Antalya İzlenimleri

Almanya’dan memleketi Afyonkarahisar’a gelen İlyas Kuş, Antalya’nın güzelliğini ve sıcak havasını övdü. “Antalya çok güzel, gezmeye geldik iki haftalığına. Antalya’ya gelirken yolda kar ve soğuk vardı. Antalya’da ise bahar gibi bir hava var. Bu aylarda insanlarımız gelsinler Antalya’nın tadını çıkarsınlar. Deniz soğuk ama çok güzel. Dışarısı kuma uzandığınız zaman hava bayağı bir sıcak. Almanya’yı Antalya ile karşılaştıramayız. Yarın sabah dönüşümüz öncesi son keyfimiz oldu” dedi. 

Kaynak: Haber Merkezi