İyi Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nesrin Ünal, seçim süreci boyunca Antalya’da hiçbir esnafı ziyaret etmeden, hiçbir eli sıkmadan geçmedi. Antalyalılar, ‘Belediye Ana’ sloganlarıyla karşıladıkları Ünal’ı kucakladı.

İBB Meclisi’nden Ekrem İmamoğlu'na borçlanma onayı: AKP'liler de destekledi İBB Meclisi’nden Ekrem İmamoğlu'na borçlanma onayı: AKP'liler de destekledi

Yoğun Seçim Çalışması

Nesrin Ünal, seçim sürecinde Antalya’da hiçbir yeri ziyaret etmeden, hiçbir kapıyı çalmadan geçmedi. Ünal, genellikle bir günde 3 hatta 4 ilçeyi ziyaret ederek, gece geç saatlere kadar vatandaşlarla buluştu, onların sorunlarını dinledi ve projelerini anlattı. Gazipaşa’dan Kaş’a kadar gittiği her yerde ‘Belediye Ana’ sloganlarıyla karşılanan Ünal, Antalyalıların kalbinde taht kurdu.

Projeler Takdir Topladı

Antalya’ya yeni bir umut olan, bilgi ve tecrübesiyle siyasete yeni bir soluk getiren Nesrin Ünal’ın projeleri de takdir topladı. Ünal, “Yerel seçim çalışmalarımız çok iyi gitti. Her günümüz dolu dolu geçti. Sabah başka bir ilçede, akşam iftarda başka bir mahallede halkımızla buluştuk. Halkın bizlere desteği çok güzel. Nereye gitsem, kiminle konuşsam siz Antalya için yeni bir yüz, yeni bir umut oldunuz” dedi.

Mutlu Çoğunluk Olacağız

Yönetim anlayışından bahseden Ünal, “Antalya’yı dönüştürerek sadece Türkiye’de değil, dünyada örnek gösterilen bir şehir haline getireceğiz. Ayrıcalıklı bir azınlık oluşturmak için değil, mutlu bir çoğunluk oluşturmak için çalışacağız. Antalya’nın kaynaklarını yine Antalya için harcayacak ve bireysel rant elde edilmesinin önüne geçeceğiz. Zenginliğimizi paylaşacak, belediye hizmetlerini tabana yayıp insanlarımızın hayatını kolaylaştıracağız. Antalya’yı afaki projelerden ve hamasetten kurtaracağız” dedi.

Nesrin Ünal’ın Bazı Projeleri

İyi Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nesrin Ünal, seçim süresi boyunca; Bizim Geleceğimiz Projesi, Bizim İnsanımız Projesi, Bizim Yarınımız Projesi, Bizim Yuvamız Projesi, Bizim Sokak ve Bizim Mahallemiz Projesi, Bizim Vatanımız Projesi, Bizim Yolumuz Projesi, Bizim Doğamız Projesi, Bizim Toprağımız Projesi, Bizim Şehrimiz Projesi, Bizim Gerçeğimiz Projesi gibi önemli projelerini anlattı. Halka dokunan Ünal, çıraklık ve staj mağdurları gibi farklı alanlarda çözüm bekleyen vatandaşların da umudu oldu.

Bu Sevgi Sandığa Yansıyacak

Artık seçime saatler kaldığını belirten İyi Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nesrin Ünal, “Söz de mühür de milletin elinde. Ailemizden, işimizden feragat ederek Antalyalılara İyi belediyeciliği anlattık. Gittiğimiz her yerde sevgiyle karşılandık. Bu sevginin sandığa yansıyacağından şüphem yok. 31 Mart günü Antalya İYİ belediyeciliğe kavuşacak. Antalya bambaşka bir il olacak” dedi.

Kaynak: Kamer Durdu