Antalya sakinleri ve tatilciler, yılın son gününde dünyaca ünlü Konyaaltı Sahili'ni ziyaret etmek için adeta sıraya girdi. Kentin hava sıcaklığı 21 dereceyken deniz suyu ise 20,6 derece ölçüldü, bu da sahilde hem güneşlenenleri hem de deniz keyfi yapanları cezbetmeye yetti. Denize girenlerin yanı sıra, sahil bandında oturanlar, sohbet edenler ve piknik yapanlar da gözle görülür bir yoğunluğa sebep oldu. Kimi turistler sörf tahtalarıyla falezler bölgesinde gezinti yaparken, bazıları ise sadece güneşin tadını çıkardı. Sahildeki bu yoğunluk ve Akdeniz'in engin mavilikleri, kuşbakışı görüntülendi.

Hindistan'ın En Pahalı Düğünü! Rihanna Bile Sahne Alacak! Böyle Bir Şatafat Görülmedi Hindistan'ın En Pahalı Düğünü! Rihanna Bile Sahne Alacak! Böyle Bir Şatafat Görülmedi

Manzaranın tadını çıkaranlardan biri olan Emir Ülker, "Antalya bugün gerçekten muazzam bir havaya sahip. Adeta yaz mevsimi gibi. 2023'ün başları zorlu geçti, özellikle Hatay depremiyle mücadele ettik. Ancak yıl sonuna doğru toparlandık. Şimdi ailemle geçireceğim bu özel akşam için sabırsızlanıyorum. Yeni yılda herkese güzellikler diliyorum" şeklinde konuştu.

İzmir'den gelen İlker Akliman ise "İzmir'le Antalya'nın atmosferi neredeyse aynı. Tatil için buraya geldik, ancak yılbaşı biraz buruk geçecek gibi. Ülkemiz için en iyisini umut ediyoruz. 2023 yorucu bir yıl oldu bizim için. Bu kısa süreliğine geldik, Kaleiçi'ndeki etkinliklere de göz atacağız" dedi.

Kaynak: İHA