Son Dakika! Bakan Açıkladı Havalimanında Bunu Yaptırmayan Uçağa Alınmayacak! Son Dakika! Bakan Açıkladı Havalimanında Bunu Yaptırmayan Uçağa Alınmayacak!

Antalya’nın Kumluca ilçesinde bu yıl 25.'si düzenlenen Tarım ve Seracılık Festivali kapsamında gerçekleştirilen yağlı pehlivan güreşlerinde, başpehlivanlar Cengizhan Şimşek ve Osman Kaan arasında yaşanan tartışma, gergin anların yaşanmasına sebep oldu.

Başpehlivanlar Arasında Yaşanan Tartışma

25, Tarım ve Seracılık Festivali’nde düzenlenen başpehlivanlık güreşlerinde çeyrek finalde Cengizhan Şimşek ile Osman Kaan karşı karşıya geldi. Başpehlivan Şimşek, Kaan’ı mağlup etti ve bu esnada rakibini yerden kaldırmadan sevincini antrenörü ile paylaşmak için saha kenarına koştu. Ancak, pehlivan arkadaşlarından gelen uyarı üzerine rakibini yerden kaldırmak için geri döndüğünde, Osman Kaan’ın yerden kalkıp sahayı terk ettiğini gördü. Bu durum üzerine Şimşek, “Ben sevincimi yaşayıp gelip seni yerden kaldıracaktım. Beni neden beklemedin” diye el hareketi yaptı.

Tartışmanın Sonuçları

Bu hareketi gören Başpehlivan Ali Gürbüz, kendi grubundaki Osman Kaan’a yapılan harekete tepki gösterdi ve bir anda pehlivanlar arasında sözlü bir tartışma yaşandı. Ancak, diğer pehlivanların araya girmesiyle tartışma sona erdi. Bu olay, festivalin gündemini belirlerken, sporcular arasındaki rekabetin ne kadar yüksek olduğunu da gösterdi.

Kaynak: Haber Merkezi