Antalya'nın Kepez ilçesinde bulunan Mehmet Akif Ersoy Mahallesi'nde yer alan Şerife Tufan İlkokulu'nda dün meydana gelen olayda, 7 yaşındaki Eymen, su içmek için okul bahçesinde bulunan hayrata çıktıktan sonra başına gelen kaza sonucu yaralandı.

Mermer Bloğun Çökmesi Sonucu Düştü

Eymen, beraberindeki arkadaşlarıyla birlikte okul bahçesine gitti. Burada su içtikten sonra hayrata çıkan Eymen'in üzerine bulunduğu mermer blok aniden çöktü. Yaklaşık 1,5 metre yükseklikten düşen Eymen, mermer ve beton parçalarının altında kaldı.

A W175131 04

Anne Atiye Çiçek: "Ölümle Burun Buruna Geldi"

Olayı haber alan Eymen'in annesi Atiye Çiçek, olay yerine gelerek büyük bir şok yaşadı. Çocuğunun kanlar içinde olduğunu gören Anne Çiçek, çocuğunun durumuyla ilgili olarak, "Çocuğumun ayağı kırık, iç kanamadan şüpheleniyorlar. Kulağının arkasında 15 dikiş var. Ölümle burun buruna gelmiş. Daha 7 yaşında, bünyesi nasıl kaldıracak" dedi.

Tedavi Süreci Devam Ediyor

Yaralı olarak Kepez Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Eymen, burada tedavi altına alındı. Sol bacağının kaval kemiği kırılan ve çeşitli yerlerinde kesiler bulunan Eymen'in tedavi süreci devam ediyor.

A W175131 05

Kayıp Ceset Dicle Nehri’nde 6 Gün Sonra Bulundu Kayıp Ceset Dicle Nehri’nde 6 Gün Sonra Bulundu

Anne Çiçek: "Okulun Güvenliği Konusunda Tedbir Alınmalı"

Olayın ardından konuşan Anne Atiye Çiçek, okulun güvenliği konusunda tedbir alınması gerektiğini belirterek, çocukların güvenliğinin sağlanması için gerekli önlemlerin alınması çağrısında bulundu.

A W175131 03A W175131 02A W175131 01

Kaynak: İHA