Antalya’da Feci Kaza: Hafif Ticari Araç Uçurumdan Denize Uçtu Antalya’da Feci Kaza: Hafif Ticari Araç Uçurumdan Denize Uçtu

Antalya Şoförler Odası Başkanı, AESOB Yönetim Kurulu Üyesi ve Ss.Şoförler Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı Mehmet Ali Alkan, Uzun süredir Yolcu paylaşımı ile çalışan ve taksicilerin korsan taksi olarak adlandırdığı sistem MartıTAG hakkında şok bir açıklama yaptı.

Suç Duyurusunda Bulunuldu 

Alkan'ın açıklamasına göre, MartıTAG'ın hukuka, kanuna ve dürüstlük kuralına aykırı olarak yayınladığı ve direklere yerleştirdiği, vatandaşı yanıltıcı reklamlar nedeniyle suç duyurusunda bulunulmuş. Alkan, Oğuz Alper Öktem ile uzun süredir süren tartışmanın bu son gelişmeyle yeni bir boyut kazandığını belirtti.

Açıklamada Bulundu

Alkan'ın sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verildi: "MartıTAG firmasının hukuka, kanuna ve dürüstlük kuralına aykırı olarak yayınlamış ve direklere yerleştirmiş olduğu, vatandaşı yanıltıcı reklamlarla ilgili, Halkı yanıltıcı bilgiyi alenen yayma, haksız rekabet ve Sayın Cumhuriyet Savcılığının tespit edeceği diğer suçlar nedeniyle Antalya Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulmuştur. Birkaç gün içerisinde reklamlarla ilgili sonuç alınması beklenmektedir. Bilgilerinize sunulur."

Kaynak: Kamer Durdu