Futbol Turnuvası Tamamlandı Şampiyon Antalya Forza Futbol Turnuvası Tamamlandı Şampiyon Antalya Forza

Antalya’nın Kepez ilçesinde, bir zincir marketin şubesinde çalışan Sümeyye Yavlak (26), 21 Ağustos 2023’te iş yerine gelen eşi Mehmet Yavlak tarafından bıçaklanarak öldürüldü. Cinayet öncesi ve sonrası güvenlik kamerası kayıtları ortaya çıktı.

Cinayet Anı Güvenlik Kamerasında

Güvenlik kamerası kaydında, kasada görev yapan Sümeyye Yavlak’ın, eşinin geldiğini görünce kaçarak kendisini marketin deposuna kilitlediği görülüyor. Markete giren Mehmet Yavlak’ın, depo önüne giderek, diğer market görevlisi kadınla eşini kapıyı açması için ikna etmeye çalıştığı görüntüler de kayıtta yer alıyor.

Antalyaspor’un Minik Yüzücüleri Alanya’da Başarıya Ulaştı

Ana kapının açılması üzerine içeri giren Mehmet Yavlak’ın, ikinci kapının önünde yaklaşık 5 dakika kaldıktan sonra çıkıp, ikinci kapıya önce yumruk attığı, ardından marketin içinde bulduğu eşyaları kapıya fırlattığı görülüyor. İkinci kapının kırılmasıyla içeri giren Yavlak’ın, yaklaşık 5 dakika sonra elindeki cinayet bıçağı ile depodan çıkıp, koşarak marketten kaçtığı görüntüler de kayıtta yer alıyor.

Cinayet Sonrası Süreç

Cinayet sonrası kaçan Mehmet Yavlak, polis ekiplerince yakalanarak tutuklandı. Antalya 1. Ağır Ceza Mahkemesinde yargılanan Yavlak, “canavarca hisle veya eziyet çektirerek eşe karşı kasten öldürme” suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırıldı. 

Kaynak: AA