TTB'den Sağlıkta Şiddet Yasa Teklifi TTB'den Sağlıkta Şiddet Yasa Teklifi

Antalya’da kışın ortasında hava sıcaklığı 19 dereceye ulaşınca, sahillerde yoğunluk oluştu. Güneşli havayı fırsat bilen vatandaşlar, denize girip bol bol güneşlendi.

Kışın Ortasında Yaz Keyfi

Antalya’da hava sıcaklığı öğle saatlerinde 19 dereceye kadar ulaştı, nem oranı %51, deniz suyu sıcaklığı ise 18 derece olarak kaydedildi. Bu güzel havayı fırsat bilen vatandaşlar, dünyaca ünlü Konyaaltı Sahili’ne akın etti. Sahilde oluşan yoğunluk ve görüntüler, yaz aylarını aratmadı.

Kar Manzarası Eşliğinde Deniz Keyfi

Bazı vatandaşlar, Bey Dağları’ndaki kar manzarası eşliğinde denize girerken, bazıları da güneşlenmeyi tercih etti. Sahil bandında piknik yapan vatandaşlara da rastlandı. Varyant seyir terasında da oluşan kalabalık, bol bol fotoğraf çekti.

“Akrabalarım Kıskanıyor”

Sahilde güneşlenen vatandaşlardan Fikriye Eker, Antalya’nın çok güzel bir yer olduğunu ve buradan vazgeçemediğini söyledi. “Bize kış gelmiyor. Fotoğraflarımı gören akrabalarım kıskanıyor. Antalya çok güzel bir memleket” dedi. Eker, Ankara’daki akrabalarının fotoğraflarını gördükten sonra inanamadıklarını ve kıskandıklarını belirtti.

Kaynak: İHA