Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde 2022 yılından beri kayıp olan ve 535 gündür haber alınamayan 23 yaşındaki Sedanur'un ailesi, hala kızlarının akıbetini öğrenmek için çırpınıyor. Annesi Zülfiye Uludağ, kayıp kızının odasındaki eşyaları koklayarak özlem gideriyor ancak içindeki boşluğu dolduramıyor. Anneler günü yaklaşırken gözyaşları içinde kızından bir haber bekleyen Zülfiye Uludağ, "Yaşıyorsan ne olur ortaya çık kızım, anneler gününde sürpriz yap bana. Herkesin anneler günü kutlu olsun ama benim gibi annelere Allah sabır versin. Kimseye acı göstermesin. Kimseye benim yaşadığım acıyı yaşatmasın" diyerek içini döktü.

Antalya’da Dereye Uçan Otomobil Kazasında 2 Kişi Kayıp Antalya’da Dereye Uçan Otomobil Kazasında 2 Kişi Kayıp

Anne Gözyaşları İçinde Annelere Seslendi

Annesi Zülfiye Uludağ, kayıp kızının ortaya çıkması için gözyaşları içinde dua ediyor. Anneler günü yaklaşırken yalnızca kızını görmek istediğini dile getiriyor ve "En güzel hediyem sensin" diye feryat ediyor. Umutsuz bekleyiş içinde yaşayan anne, "Ben kimseden para pul istemiyorum, sadece evladımı bulsunlar yeter" diyerek çaresizliğini ifade ediyor.

Antalya'nın Gazipaşa İlçesinde Kaybolan Sedanur'un Ailesi Acı İçinde

Kayıp Sedanur'un Hikayesi

Gazipaşa'da yaşayan Sedanur Uludağ, 24 Kasım Perşembe günü kaybolmuş ve o günden beri kendisinden haber alınamamıştı. Genç kızın izine rastlanamaması üzerine ailesi, çaresizce arama çalışmalarını sürdürmüş ve yetkililere çağrıda bulunmuştu. Ancak hala Sedanur'dan bir haber yok.

Cinayet Büroya Devredildi

Sedanur'un dosyası cinayet büroya devredilmiş ve olayla ilgili geniş çaplı bir soruşturma başlatılmıştı. Özel ekip, Sedanur'un kaybolma olayını çözmek için detaylı bir inceleme başlatmış ve yakınlarından ifadeler almıştı. Ancak tüm çabalara rağmen Sedanur'un izine rastlanamamıştı.

Kaynak: İHA