Antalya’nın Konyaaltı ilçesinde bulunan Karavan Park, mevsim normallerinin üzerinde seyreden sıcak hava sayesinde kış döneminde bile yerli ve yabancı tatilcilerin ilgisini çekiyor.

Karavan Park Yerli ve Yabancı Turistlerle Dolup Taşıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından karavan severlerin park sorununu çözmek ve onlara keyifli bir alan sunmak amacıyla hizmete sunulan Karavan Park, yerli ve yabancı tatilcilerin yoğun ilgisini görüyor. Kış aylarına girilmesine rağmen hala popüler olan Karavan Park, 50 karavanlık kapasiteye sahip.

Karavan Park’ın Sunduğu İmkanlar

Karavan Park, merkeze ve denize olan yakınlığı, elektrik, altyapı, tuvalet, banyo, çamaşırhane ve mutfak gibi sunduğu imkanlarla karavan tatilcilerinin beğenisini kazanıyor. Misafirler, bu güvenli ve konforlu alanda tatilin tadını çıkarıyor.

Google’a 2,1 Milyar Avro’luk Tazminat Davası Google’a 2,1 Milyar Avro’luk Tazminat Davası

Misafirlerin Görüşleri

Karavan Park’ın misafirlerinden İlhan Bağcı, Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin karavancıların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak burayı çok güzel bir yaşam alanı haline getirdiğini belirtiyor. Mert Cantürk ise, Karavan Park’ın sunduğu imkanlar ve merkezi konumu sayesinde burayı en çok beğendiği yer olarak nitelendiriyor.

Sonuç

Karavan Park, Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin bu güzel şehirde, güzel vakit geçirmeyi sağlayan bir hizmet olarak öne çıkıyor. Misafirler, buranın temizliği ve sunduğu imkanlardan dolayı memnuniyetlerini dile getiriyorlar ve herkese burayı ziyaret etmelerini tavsiye ediyorlar.

Kaynak: Kamer Durdu