Genel kurula Antalya damgası: 5 üye belirlendi! Genel kurula Antalya damgası: 5 üye belirlendi!

Turizmin başkenti ve doğanın kalbi olan Antalya, kamp, karavan, outdoor ve tiny house sektörünün liderlerini ağırlayacak. 

Jojo Caravanport Antalya & Anfaş Outdoor Expo

Jojo Expo ve ANFAŞ tarafından ortaklaşa düzenlenen Jojo Caravanport Antalya & Anfaş Outdoor Expo, 28 Şubat Çarşamba günü Antalya Anfaş Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde ziyaretçilerini ağırlamaya başlıyor. Bu etkinlik, 90'dan fazla firma ve 120'den fazla markayı bir araya getirerek, Antalya'da ilk kez sektör liderlerini ve doğa severleri buluşturuyor.

Fuar Programı

Fuar, 28 Şubat-3 Mart 2024 tarihleri arasında, her gün saat 10.30 ile 19.30 arasında ziyaret edilebilir. Fuarda; karavan çeşitleri, karavan yan sanayi, tiny house, outdoor ürünleri, doğa ve su sporları, motosiklet çeşitleri, kamp donanımları ve arazi araçları gibi sektöre dair tüm yenilikler tek çatı altında sergilenecek.

Sektör Liderlerinin Görüşleri

JOJO Fuarcılık Genel Müdürü Hakan Görkem Işım, son dönemde kalabalığı giderek artan şehirlerin ve alternatif tatil anlayışlarının ön plana çıkmasıyla karavan, kamp, outdoor ve tiny house yapılara olan ilginin her geçen gün arttığını belirtiyor. Işım, "Doğa ile iç içe olmayı tercih eden binlerce doğaseverin bir araya geldiği turizmin incisi Antalya’da sektörün en prestijli yerli ve yabancı firmalarına karlı iş anlaşmalarının yanı sıra yeni pazarlar oluşturma imkanı sağlayacak" dedi.

ANFAŞ Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bıdı ise Antalya’nın iklim ve ulaşım açısından fuarcılık sektörünün cazibe merkezi olduğunu belirttti. Bıdı, "Antalya’nın bacasız fabrika olarak görülen turizme kattığı katma değeri, tüm dünya büyük bir hayranlıkla izliyor. Deniz, kum, güneş, tarihle bütünleşen kentimizde böyle bir fuar düzenlemek önemli bir açığı kapatmak anlamına geliyor" ifadellerini kullandı.

Kaynak: ANFAŞ/Bülten