Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde görevli olan 30 yıllık polis memuru Bekir Gültekin, nöbet sırasında yaşadığı kalp krizi sonrasında geçtiğimiz gün hayatını kaybetti. Gazipaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görevli olan Gültekin'in vefatı, yakınları ve meslektaşlarını derin bir üzüntüye boğdu.

Antalya'da Kalp Krizi Geçiren Polis Hatay'da Toprağa Verildi (3)

Gültekin'in cenazesi, Gazipaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü önünde düzenlenen bir törenle son yolculuğuna uğurlandı. Törene, ilçe sakinleri ve meslektaşlarının yanı sıra, yerel yöneticiler de katıldı. Memleketi Hatay'ın Dörtyol ilçesine getirilen Gültekin'in cenazesi, burada da büyük bir kalabalık tarafından karşılandı.

Antalya'da Sıcaklık Düşerken Mevsim Normallerini Aşıyor Antalya'da Sıcaklık Düşerken Mevsim Normallerini Aşıyor

Antalya'da Kalp Krizi Geçiren Polis Hatay'da Toprağa Verildi (2) Result

Dörtyol'da Defnedildi

Gültekin'in cenazesi, Dörtyol İlçe Müftüsü Kazım Ural'ın kıldırdığı cenaze namazının ardından Yeşilköy'deki aile mezarlığında toprağa verildi. Cenaze namazına, ilçe yöneticileri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Gültekin'in ailesi, sevdiklerini son yolculuğuna uğurlarken büyük bir acı içindeydi.

Gazipaşa'da görev sırasında vefat eden polis memuru Bekir Gültekin memleketi Hatay'a uğurlandı Gazipaşa'da görev sırasında vefat eden polis memuru Bekir Gültekin memleketi Hatay'a uğurlandı

Kaynak: İHA