Antalya'nın Kepez ilçesinde, İ.S adlı şahıs, eski eşi hakkında dedikodu yaptığını iddia ettiği akrabası Cihan Akın Güler'i parkta tabanca ile 5 el ateş ederek öldürdü. Cinayet sonrası ormanlık alanda yakalanan şüpheli, kullandığı tabancayı çaya attığını belirtti. Ancak polis ekiplerinin çayda yaptığı aramada sonuç alınamadı.

Olay Anı Parkta Yaşandı

Dün akşam saatlerinde Kepez ilçesi Göksu Mahallesi Suphi Türel Caddesi’ndeki bir parkta gerçekleşen olayda, İ.S isimli kişi, eski eşi hakkında dedikodu yaptığını iddia ettiği Cihan Akın Güler ile buluştu. Ancak buluşma kısa sürede tartışmaya dönüştü.

A W175278 01

Tartışma Silahlı Kavgaya Dönüştü

Tartışmanın büyümesi üzerine İ.S, yanında bulunan ruhsatsız tabanca ile Cihan Akın Güler’e 5 el ateş etti. Ağır yaralanan Güler, olay yerinde hayatını kaybetti. Katil zanlısı ise olay yerinden kaçtı.

Şüpheli Ormanlık Alanda Yakalandı

Cinayet Büro Amirliği ekiplerinin çalışması sonucu, kaçan şüpheli ormanlık alanda yakalandı. Şüphelinin ifadesinde, suç aleti olan tabancayı çaya attığını belirtmesi üzerine polis ekipleri çayda arama yaptı ancak sonuç alınamadı. Daha sonra şüphelinin evinde arama yapıldı ancak tabanca bulunamadı.

A W175278 09

Cinayet Zanlısının Adli Süreci Devam Ediyor

Şüpheli, işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilecek. Olayın detayları hakkında sorulan sorulara cevap vermekten kaçınan zanlı, "Namus cinayeti olduğu söyleniyor, bu konuda ne söylemek istersiniz?" sorusuna ise "Doğrudur" cevabını verdi.

Tabanca Arama Çalışmaları Sonuçsuz Kaldı

Cinayet Büro Amirliği ekipleri, şüphelinin ifadesi doğrultusunda tabancayı aramak için çaya gitti. Ancak su içerisinde yapılan arama sonuçsuz kaldı. Şüphelinin verdiği bilgiye göre tabancanın eski eşinin evinde olabileceği düşünülerek evde de arama yapıldı, ancak sonuç alınamadı.

Zonguldak'ta Ruhsatsız Maden Ocakları Kapatıldı! Zonguldak'ta Ruhsatsız Maden Ocakları Kapatıldı!

A W175278 07A W175278 02

Kaynak: İHA