Öğrenciye Sözlü Şiddet Uygulayan Servis Şoförü Gözaltına Alındı Öğrenciye Sözlü Şiddet Uygulayan Servis Şoförü Gözaltına Alındı

Antalya’nın Kepez ve Manavgat ilçelerinde çeşitli suçlardan aranan 304 şüpheli yakalandı. İl Emniyet Müdürlüğü Kepez ve Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, aranan şahısların yakalanmasına yönelik çalışmalarını sürdürdü.

Yakalanan Şüpheliler

Antalya ve dış ilçe mahkemelerince aralarında, “uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapma veya sağlama, çekle ilgili karşılıksızdır işlemi yapılmasına sebebiyet verme, büyükbaş ve küçükbaş hayvan hırsızlığı, herkesin girebileceği bir yerde bırakılmakla birlikte kilitlenmek suretiyle hırsızlık, banka veya kredi kurumlarının araç olarak kullanılması suretiyle dolandırıcılık, basit yaralama ve konut dokunulmazlığını ihlal etme, örgütü bilerek ve isteyerek yardım etme, bilişim sistemlerinin kullanılması suretiyle hırsızlık” suçlarından arananların da bulunduğu 10 yıl altı hapis cezası bulunan 87 şahıs, kesinleşmiş hapis cezasıyla aranan 96 şahıs ile birlikte toplam 304 şüpheli yakalandı.

Suçlar ve Şüpheliler

Bu suçlardan arananlar arasında uyuşturucu ticareti, çek karşılıksızdır işlemi, hayvan hırsızlığı, kilitlenmek suretiyle hırsızlık, banka dolandırıcılığı, basit yaralama, konut dokunulmazlığını ihlal etme, örgüte yardım etme ve bilişim sistemlerinin kullanılması suretiyle hırsızlık gibi suçları işleyenler bulunmaktadır. Yakalananlar arasında 10 yıl altı hapis cezası bulunan 87 kişi ve kesinleşmiş hapis cezasıyla aranan 96 kişi de bulunmaktadır.

Kaynak: İHA