Jersey sütü nedir? Jersey sütünden kaymak nasıl yapılır? Jersey sütü nedir? Jersey sütünden kaymak nasıl yapılır?

Antalya Tabip Odası, 28 Nisan Pazar günü gerçekleşecek olan seçim için hazırlıklarını tamamlıyor. Mevcut Başkan Prof. Dr. Taha Karaman'ın tekrar aday olacağı bildirilirken, seçimin 5 Mayıs'ta yapılacağı açıklandı.

Seçim Takvimi ve Detaylar

Antalya Tabip Odası tarafından yapılan açıklamada, Türk Tabipleri Birliği Kanunu'nun 13. Maddesi gereğince, olağan seçimli genel kurulun 27 Nisan Cumartesi günü saat 11:00'de Antalya Tabip Odası Toplantı Salonu'nda başlayacağı ve seçimlerin 28 Nisan Pazar günü 09:00 - 17:00 saatleri arasında aynı yerde gerçekleştirileceği belirtildi. Ayrıca, çoğunluk sağlanamadığı takdirde seçimlerin 04 Mayıs Cumartesi günü saat 11:00'de Adem Tolunay Anadolu Lisesi Toplantı Salonu'nda tekrar yapılacağı ve oda organları ile Büyük Kongre delegelerinin seçimlerinin ise 05 Mayıs Pazar günü 09:00 - 17:00 saatleri arasında Adem Tolunay Anadolu Lisesi'nde gerçekleştirileceği ifade edildi.

Antalya Tabip Odası seçime hazırlanıyor

Prof. Dr. Taha Karaman'dan Duyuru

Mevcut Başkan Prof. Dr. Taha Karaman, Antalya Çağdaş Hekimler adına aday olacağını duyurdu ve 3 Nisan 2024 Çarşamba günü bir toplantı düzenleyeceğini açıkladı. Bu toplantıda, seçim süreci ve hedefleri hakkında detaylı bilgi verileceği belirtildi.

Kaynak: Kamer DURDU