Eczacıbaşı Dynavit Muratpaşa Belediyesi'ni 3-0 Mağlup Etti Eczacıbaşı Dynavit Muratpaşa Belediyesi'ni 3-0 Mağlup Etti

Antalya Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Antalya OSB CUP Firmalar Arası Karma Voleybol Turnuvası sona erdi. Turnuvanın şampiyonu, Yörükoğlu oldu.

Turnuva, Kadın Çalışanların Talepleri Doğrultusunda Başlatıldı

Antalya OSB’nin kadın çalışanlarının talepleri doğrultusunda başlatılan turnuva, geçen yıla oranla daha geniş bir katılım ile gerçekleşti. Antalya OSB Başkanı Ali Bahar, kadın çalışanların turnuvada etkin şekilde yer almasını hedeflediklerini belirtti.

Şampiyon Yörükoğlu, Üçüncü PSL Elektronik

Turnuvanın finalinde Yörükoğlu ve Ankutsan firmaları karşılaştı. Maçı 3-1’lik skor ile kazanan Yörükoğlu, turnuvanın şampiyonu oldu. Aynı gün oynanan üçüncülük maçında ise PSL Elektronik ile Cantek firmaları karşı karşıya geldi. PSL Elektronik, üç seti de üst üste kazanarak, 3-0’lık skor ile turnuvanın üçüncüsü oldu.

En İyi Oyuncular: Raziye Oruç ve Doğuş Atmaca

Turnuva boyunca sergiledikleri üstün performans nedeniyle Raziye Oruç en iyi kadın oyuncu, Doğuş Atmaca ise en iyi erkek oyuncu seçildi. Kazanan takım ve oyuncularına kupa ve madalyaları, Antalya OSB Bölge Müdürü İlhan Metin ve turnuva komitesi tarafından takdim edildi.

Kaynak: İHA