Antalya Ticaret Borsası (ATB) Müşterek Komite Toplantısı, ATB Başkanı Ali Çandır, Meclis Başkanı Erdoğan Ekinci ve 7 meslek komitesi üyelerinin katılımıyla gerçekleşti.

ATB’nin Ortak Hareket Etme Kültürü

ATB Başkanı Ali Çandır, toplantıda yaptığı konuşmada, göreve başladığından beri “Birlikte hareket etme kültürümüzü geliştireceğiz” ilkesiyle hareket ettiklerini belirtti. Çandır, “Bu yaklaşımımızı görev süremiz boyunca devam ettirdik ve ettireceğiz. Sizler gibi değerli arkadaşlarımızla birlikte çalışmanın, ekip anlayışımıza güç kattığına inanıyoruz. Sizlerden aldığımız destekle, sektörümüz, kentimiz ve ülkemiz için daha fazla çalışıp, daha fazla üreteceğiz” dedi.

Mehmet Şimşek büyüme verilerine ilişkin değerlendirme yaptı Mehmet Şimşek büyüme verilerine ilişkin değerlendirme yaptı

ATB’nin Hizmet Odaklı Çalışmaları

ATB yönetimi olarak hizmet odaklı çalıştıklarını vurgulayan Çandır, “Kurumumuza ve kamuoyuna duyduğumuz sorumluluk gereği hiç kimsenin gölgesine girmedik, kimseye de gölge etmedik. Üyelerimizin sorunları ve hakları uğruna, sektörümüzün ve kentimizin geleceğini gözeterek çalışmalarımızı var gücümüzle sürdürdük. Kişisel çıkar ya da gelecek peşinde koşmadan aynı sorumlulukla çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

ATB Başkanı Ali Çandır: “Ortak Akılla Çalışıyoruz” Antalya, 18 Ocak 2024 - Antalya Ticaret Borsası (ATB) Müşterek Komite Toplantısı, ATB Başkanı Ali Çandır, Meclis Başkanı Erdoğan Ekinci ve 7 meslek komitesi üyelerinin katılımıyla gerçekleşti.  ATB’nin Ortak Hareket Etme Kültürü ATB Başkanı Ali Çandır, toplantıda yaptığı konuşmada, göreve başladığından beri “Birlikte hareket etme kültürümüzü geliştireceğiz” ilkesiyle hareket ettiklerini belirtti. Çandır, “Bu yaklaşımımızı görev süremiz boyunca devam ettirdik ve ettireceğiz. Sizler gibi değerli arkadaşlarımızla birlikte çalışmanın, ekip anlayışımıza güç kattığına inanıyoruz. Sizlerden aldığımız destekle, sektörümüz, kentimiz ve ülkemiz için daha fazla çalışıp, daha fazla üreteceğiz” dedi.  ATB’nin Hizmet Odaklı Çalışmaları ATB yönetimi olarak hizmet odaklı çalıştıklarını vurgulayan Çandır, “Kurumumuza ve kamuoyuna duyduğumuz sorumluluk gereği hiç kimsenin gölgesine girmedik, kimseye de gölge etmedik. Üyelerimizin sorunları ve hakları uğruna, sektörümüzün ve kentimizin geleceğini gözeterek çalışmalarımızı var gücümüzle sürdürdük. Kişisel çıkar ya da gelecek peşinde koşmadan aynı sorumlulukla çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.  ATB’nin Gelecek Planları Önümüzdeki dönemde, ekonomik faaliyetlerin yanı sıra Antalya’nın gelişime katkı sağlamak için hayata geçirilecek proje ve faaliyetlerde de ortak akılla birlikte çalışacaklarını belirten Çandır, “Antalya ve Türkiye tarımına ve ekonomisine hep birlikte katkıda bulunmaya devam edeceğiz” dedi.  ATB’nin Sorunlara Yaklaşımı Çandır, “Sektörümüz, kentimiz ve ülkemiz gündemdeki tüm konular, komite toplantılarımızda ele alınmakta ve bu da bize güç katmaktadır. Gelecekte alınacak kararları da titizlikle takip edecek ve çözüm için faaliyetlerimizi kesintisiz bir şekilde sürdüreceğiz” diye konuştu.  Toplantıda, komite üyelerine yönelik ekonomik değerlendirme anketi yapıldı ve sektörleriyle ilgili değerlendirmelerde bulunuldu. ATB’nin gelecekteki çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi verildi.

ATB’nin Gelecek Planları

Önümüzdeki dönemde, ekonomik faaliyetlerin yanı sıra Antalya’nın gelişime katkı sağlamak için hayata geçirilecek proje ve faaliyetlerde de ortak akılla birlikte çalışacaklarını belirten Çandır, “Antalya ve Türkiye tarımına ve ekonomisine hep birlikte katkıda bulunmaya devam edeceğiz” dedi.

ATB’nin Sorunlara Yaklaşımı

Çandır, “Sektörümüz, kentimiz ve ülkemiz gündemdeki tüm konular, komite toplantılarımızda ele alınmakta ve bu da bize güç katmaktadır. Gelecekte alınacak kararları da titizlikle takip edecek ve çözüm için faaliyetlerimizi kesintisiz bir şekilde sürdüreceğiz” diye konuştu.

Toplantıda, komite üyelerine yönelik ekonomik değerlendirme anketi yapıldı ve sektörleriyle ilgili değerlendirmelerde bulunuldu. ATB’nin gelecekteki çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi verildi.

Kaynak: ATB/Bülten