Antalya Muratpaşa'da 3+1 daire mahkemeden satılıktır. İlanın detaylarını ilan.gov.tr'den bulabilirsiniz. Kısaca ilan detayı şöyle:

TAŞINMAZIN GAZETE VEYA İNTERNET HABER SİTESİ İLANI
Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2022/1 TLMT. sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:
TAŞINMAZIN

Özellikleri : Antalya İl, Muratpaşa İlçe, ÇAYBAŞI Mahalle/Köy, 3366 Ada, 7 Parsel, 1.KAT 9 NUMARALI B.B. Çaybaşı Mahallesi şehir merkezinde eski bina stoğunun yoğun olduğu bölgelerden birinde yer almaktadır. Sosyal donatı alanlarına yakın konumdadır. Toplu taşıma güzergahı olan Cebesoy Caddesine yakın olup ulaşım kolaydır. Belediyenin her türlü teknik hizmet altyapısından yararlanacak durumdadır.Taşınmazbetonarme kargas yapı tarzında; 2 bodrum+ zemin + 4 normal kat olmak üzere 7 katlıolarak inşa edilmiştir.Yapı yaklaşık 33 yıllıktır. Binada 2. bodrum katında depo, odunluk ve teknik mahal alanları, 1. Bodrum katında 5 adet dükkan ile doğu ve batı olmak üzere 2 adet bina girişi, zemin katta ve diğer normal katlarda 3 adet mesken olmak üzere toplamda 20 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Binanın dış cephesi silikon esaslı dış cephe boyası ile boyalıdır. Binada ortak kullanımda, bina bahçesi ve açık otopark bulunmaktadır. Satışa konutaşınmaz kuzey, güney ve doğu cepheli, mesken olarak kullanılan bir taşınmazdır. Taşınmaz brüt 155 m², net 137 m² yüz ölçümlüdür. Taşınmaz 3 oda, 1salon, mutfak, antre, hol, banyo, wc ve 1 adet balkon mahallerinden oluşmaktadır. Salon ve odaların döşeme kaplaması ahşap parke, diğer mahallerin döşeme kaplaması seramik, duvar ve tavan kaplamaları saten alçı üzeri plastik boyalıdır. Islak zemin duvar kaplamaları fayans kaplamadır. Tavanlarda ahşap kartonpiyer bulunmaktadır. Taşınmazın giriş kapısı, iç kapı kasa ve kanatları ahşaptır. Pencere doğraması ahşap olup, ısıcamlı imal edilmiştir. Mutfak tezgâhı granit, alt ve üstündeki dolaplar mdf olup, banyoda duşakabin, alafranga klozet ve ayaklı lavabo bulunmaktadır. BORÇLUYA AİT 1/1 HİSSESİ SATILACAKTIR.
Adresi : Çaybaşı Mah.Değirmenönü Cad. Numara 9/4 Muratpaşa / ANTALYA
Yüzölçümü : 648 m2
Arsa Payı : 120/1944
İmar Durumu :Var (Satış ilanında ayrıntılı olarak verilmiştir)
Kıymeti : 3.500.000,00 TL
KDV Oranı : %1
Kaydındaki Şerhler: Kaydında bulunan Çeşitli haciz ve ipotek şerhleri

Kaynak: ilan.gov.tr