Antalya Kepez'de 3+1 daire icradan satılıktır.İlanın detaylarını ilan.gov.tr'den bulabilirsiniz. Kısaca ilan detayı şöyle:

Ankara Keçiören'de icradan satılık 5+1 164 m² dubleks daire Ankara Keçiören'de icradan satılık 5+1 164 m² dubleks daire

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2024/11 TLMT. sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:
TAŞINMAZIN
Özellikleri : Antalya İl, Kepez İlçe, SÜTÇÜLER Mahalle/Köy, 27109 Ada, 3 Parsel, A blok, 3. Kat, 8 nolu b.b. Nolu Bağımsız Bölümbina betonarme karkas tarzda inşa edilmiştir. Parselde A ve B olmak üzere 2 blok toplam 16 bağımsız bölüm bulunmaktadır.Parselin doğusunda adres aldığı 6560. Sokak, kuzeyinde 6556. Sokak, diğer cephelerden komşu parseller ile sınırlıdır.Bina girişi zemin kat güney cepheden sağlanmaktadır. Parsel etrafı betonarme çevre duvarı ile çevrili olup açık otopark alanı bulunmaktadır. Bina girişi demir doğrama, giriş sahanlık zeminleri ve duvarlar seramik kaplıdır. Bina dış cephesi dekoratif dış cephe kaplaması yapılı akrilik boyalı olup asansör bulunmaktadır. kuzey - güney - doğu cepheli meskendir. Taşınmaz projesinde; net alanı 80 m2, brüt alanı 91 m2 şeklindedir. Brüt 91 m2 kullanımlı mesken projesine göre; Antre, hol, banyo, wc, mutfak, 3 adet oda, salon ve balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmaz içerisindeki mutfak, antre ve hol zeminleri seramik, oda ve salon zeminleri laminant parke döşelidir. Duvarlar ve tavanlar plastik boyalı, alçı tavan ve gizli aydınlatma yapılıdır. Mutfak dolapları mdf malzeme, tezgah granittir. Banyo ve wc zemin ve duvarları seramik döşelidir. Banyoda hilton lavabo, gömme rezervuarlı klozet ve duş kabini, alaturka wc bölümünde ayaklı lavabo bulunmaktadır. Dış kapı çelik kapı, iç kapılar panel kapı, pencereler pvc doğrama, panjur bulunmaktadır. Balkon bölümü kırma cam ile kapatılmıştır.Dairede ısıtma ve soğutma sistemi bulunmamaktadır. TAŞINMAZ 1/1 TAM HİSSE OLARAK SATILACAKTIR
Adresi : Gazi Mahallesi, 6560. Sokak, Beyza Park Evleri, A Blok, No:13A, Kat:3, Daire No:8Kepez / ANTALYA
Yüzölçümü : 1.653 m2
Arsa Payı : 113/1653
İmar Durumu : var(satış ilanında ayrıntılı yazılmıştır)
Kıymeti : 2.400.000,00 TL
KDV Oranı : %1
Kaydındaki Şerhler: Kaydında İpotek ve haciz şerhi vardır

Kaynak: ilan.gov.tr