Antalya Emniyet Müdürlüğü, sosyal medya platformu olan x üzerinden güzellik merkezlerinin kayıt dışı ve yetkisiz işlemler yaptığına ilişkin bir operasyon gerçekleştirdiğini duyurdu.

Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, vatandaşların sağlığını tehlikeye sokabilecek kayıt dışı ve yetkisiz tıbbi işlemlerin önlenmesi amacıyla bir apartman dairesinde faaliyet gösteren işletmeye yönelik gerçekleştirilen operasyonun detaylarını paylaştı.

Operasyon kapsamında, 1757 adet çeşitli tıbbi malzeme ile işlemlerde kullanılan cihazların ele geçirildiği belirtildi. Ayrıca işletmenin sahibinin yabancı uyruklu olduğu ve söz konusu şahıs hakkında adli işlemlerin başlatıldığı bilgisi paylaşıldı.

Emniyer M Ant Güzellik Merkezi Operasyon

Operasyonun Ardından Alınan İdari ve Adli İşlemler

Emniyet Müdürlüğü birimleri tarafından gerçekleştirilen operasyonun ardından, işletme sahibi hakkında idari ve adli işlemler başlatıldı. Yetkililer, operasyona ilişkin bir güzellik merkezine ait fotoğrafı da paylaşarak kamuoyunu bilgilendirdi.

Tekirdağ'da kadına şiddet: 2 aylık yaşam mücaledesini kaybetti Tekirdağ'da kadına şiddet: 2 aylık yaşam mücaledesini kaybetti

Ant Güzellişk Merk

Kaynak: Kardelen Özdemir