Antalya’nın Kepez ilçesi Habibler Mahallesi’nde bulunan Düden Çayı’nda hareketsiz bir erkek bireyin cansız bedeni bulundu. Çaydaki çalılıklara takılan ceset, kimlik belgesi olmadan bulundu. Polis ekipleri, olayın intihar olabileceği ihtimali üzerinde duruyor.

Torbalı'da Orman Yangını: Havadan ve Karadan Müdahale Başladı Torbalı'da Orman Yangını: Havadan ve Karadan Müdahale Başladı

Olayın Detayları

Olay, 5721 sokak bitimindeki Düden Çayı’nda meydana geldi. Bir kişinin hareketsiz olduğunu fark eden vatandaşlar, durumu hemen 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirdi. İhbar üzerine olay yerine itfaiye, polis, deniz polisine bağlı dalgıçlar ve sağlık ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen dalgıçlar, çaydaki hareketsiz kişiyi karaya çıkardı. Sağlık ekipleri tarafından yapılan kontrolde, erkek kişinin hayatını kaybettiği belirlendi.

Polis Ekipleri İntihar İhtimali Üzerinde Duruyor

Çaydaki bir ağacın altında çalılıklara takılan cesedin ölümüne ilişkin polis ekipleri, intihar ihtimali üzerinde durduğu bilgisini paylaştı. Kimliği belirsiz olan ceset, kimlik tespiti ve ölüm nedeninin araştırılması için Antalya Adli Tıp Kurumu Morgu’na kaldırıldı.

Kaynak: İHA