Antalya Büyükşehir Belediyesi, Korkuteli ilçesi Dereköy Mahallesi’ne, vatandaşların uzun süredir ihtiyaç duyduğu düğün, mevlit ve çeşitli toplantılarını gerçekleştirebilecekleri çok amaçlı bir salon kazandırıyor.

Kırsal Mahallelere Yönelik Projeler

Antalya Büyükşehir Belediyesi, kırsal mahallelerde yaşayan vatandaşların ihtiyaç ve taleplerini karşılamak için projeler yapmaya devam ediyor. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in “Çok Amaçlı Sosyal Salonlar” vaadi, kırsal bölgelerde hayat buluyor.

Dereköy Mahallesi’ne Çok Amaçlı Salon

Bu kapsamda, Büyükşehir Belediyesi, Korkuteli Dereköy Mahallesi’ne, halkın talebi üzerine düğün, mevlit ve toplantı gibi etkinliklerini yapabilecekleri çok amaçlı bir salon kazandırmak için çalışmalara başladı.

TSK personeline TikTok yasağı geldi TSK personeline TikTok yasağı geldi

Başkan Böcek’ten Taleplere Karşılık

Antalya Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı, Dereköy Mahallesi’nde 1443 metrekare alan üzerinde, 561 metrekare kapalı alana sahip olacak çok amaçlı bir salon inşa ediyor. Yaklaşık 17 milyon TL’lik bir yatırım bedeli ile tamamlanacak olan çok amaçlı salonun içerisinde mutfak, hazırlık odası ve tuvaletler de bulunacak.

Kaynak: Antalya Büyükşehir Belediyesi/Bülten