Kayseri Develi'de mahkemeden satılık 722 m² arsa Kayseri Develi'de mahkemeden satılık 722 m² arsa

Ankara Yenimahalle'de 3+1 daire mahkemeden satılıktır.İlanın detaylarını ilan.gov.tr'den bulabilirsiniz. Kısaca ilan detayı şöyle:

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup, mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2023/1472 ESAS sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir. Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:
1 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Ankara İli, Yenimahalle İlçesi, Demetgül Mahallesi, 15947 Ada, 7 Parsel, 10. Kat, 19 nolu Bağımsız Bölümde bulunan taşınmaz: Taşınmazın Konumu: Taşınmaz Demetgülesi sınırları içerisinde Demetgülüzerinde yer almaktadır. Taşınmazın yer aldığı bölge yapılaşma çalışmaları tamamlanmıştır, yakın civarında benzer tarzda inşa edilmiş bina yapıları yer almaktadır. Ana Taşınmaz Özellikleri: Bina; 1 bodrum + zemin + 10 normal kattan oluşmaktadır. 12 katlı, 45 bağımsız bölüm içermektedir. Binada adet asansör bulunmaktadır. Taşınmazın yer aldığı parsel içerisinde açık otopark bulunmaktadır. Taşınmazın yer aldığı binaya ait 08.05.2019 tarihli ve M220678C5D0B9 belge numaralı enerji kimlik belgesi bulunmaktadır. Bağımsız Bölüm Özellikleri: Taşınmaz mesken nitelikli ve ana yapının 10. katında yer almaktadır. Taşınmaz kuzey ve batı cephe olmak üzere iki cephelidir. Taşınmaz yerinde ve projesine göre; 95 m² net, 105 m² brüt kullanım alanına sahiptir. Taşınmaz iç mekan olarak düşük seviye yapılı ve bakımsız durumdadır. Taşınmaz yerinde ve mimari projesine göre 3 oda, 1 salon, 1mutfak, antre, hol, banyo, lavabo/wc, depo/kiler ve 2 balkon bölümünden oluşmaktadır. Salonda ve odalarda zeminler mozaik beton, tavan plastik boya /plastik boya, duvarlar plastik boya boyalı, kapılar ahşap kapı, pencere doğramaları pwc doğrama şeklindedir. Mutfak zemini seramik kaplı, duvarları plastik boya kaplı, tavan plastik boyalıdır. Banyo/wc alanlarında; zemin seramik kaplı, duvar fayans, kapı ahşap kapı, şeklindedir. Taşınmazın ısınma şekli doğalgazlı kombi sistemidir. Taşınmaz keşif anında doludur. Taşınmaz Borçlunun eşi tarafından kullanılmaktadır. Fiili durumu mesken olarak kullanılmaktadır. (Taşınmazın geniş evsafı dosyada mevcut bilirkişi raporunda açıklanmıştır.)
Adresi : Demetgül Mahallesi, 412/1. Sokak, Kardeşler Apartmanı, No: 16/19 Yenimahalle / ANKARA
İmar Durumu : Var (Müdürlüğümüz dosyasında geniş evsafı mevcuttur.)
Kıymeti : 1.900.000,00 TL
KDV Oranı : % 1
Kaydındaki Şerhler : Dosyada mevcut tapu kaydında olduğu gibidir.

Kaynak: ilan.gov.tr