Ankara Yenimahalle'de 3+1 daire icradan satılıktır. İlanın detaylarını ;ilan.gov.tr'den bulabilirsiniz. Kısaca ilan detayı şöyle:

İzmir Çeşme'de mahkemeden satılık 4.410 m² arsa İzmir Çeşme'de mahkemeden satılık 4.410 m² arsa

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup, mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2023/929 ESAS sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir. Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:

1 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Ankara İli, Yenimahalle İlçesi, DEMET Mahallesi, 15899 Ada, 1 Parsel, C Blok, 8. Kat, 34 Nolu Bağımsız Bölüm Mesken nitelikli taşınmaz SATILACAKTIR. Ana taşınmaz 16.401,00 m2 arsa üzerine, 1993 yılı itibarıyla 7 Blok halinde, 253 mesken, 8 dükkan olarak inşa edilmiş sitenin C Bloğunda yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu C Blok; Bodrum+Zemin+9 Normal kattan meydana gelmektedir. Bodrum katta; ortak alanlar, Zemin katta; bina girişi, 1, 2, 3 nolu meskenler, Normal katlarda her katta; 4 mesken olmak üzere toplam 39 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Bina girişi kuzey cepheden ve Zemin kattan sağlanmaktadır. Dış cephesi sıva üzeri akrilik boyalıdır. Bina giriş kapısı alüminyum doğrama esaslı camlı kapıdır. Taşınmazın C sınıfı Enerji Kimlik Belgesi bulunmaktadır. Ana taşınmaz site içerisinde yer almakla birlikte, C Blok için tahsisli açık otopark alanı bulunmaktadır. Ana taşınmazda 2 adet Asansör bulunmaktadır. Ana taşınmaz etrafı ihata duvarları ile çevrili olup Site giriş ve çıkışları ile araç giriş çıkışları otomatik kumandalı kapılardan sağlanmaktadır. Bağımsız konut nitelikli olup C Blok, 8. Normal katta yer almaktadır. Bağımsız bina girişine göre sol arka cephede konumludur. Bağımsız; salon, 3 oda, mutfak, antre, banyo, 1 balkon hacimlerinden meydana gelmektedir. Projesinde balkon dahil net 100m2 (brüt 115m2) kullanım alanlıdır. Bağımsızın zeminleri laminat parke, duvarları alçı sıva üzeri saten boyalı ve duvar kağıdı kaplı, ıslak zeminler seramik, banyo ve Wc hacimleri duvarlar tam fayanstır. Mutfak bölümlerinde dolaplar ahşap doğrama, tezgah granittir. Bağımsızın içi yapılı ve iyi durumdadır. Bağımsızın dış kapısı çelik, iç kapılar ahşap ve pencereler PVC doğramadır. Isınma, doğalgaz ile sağlanmaktadır. Taşınmaz keşif günü itibariyle mal sahibi tarafından mesken olarak kullanılmaktadır. (Taşınmazın geniş evsafı dosyada mevcut bilirkişi raporunda açıklanmıştır.)

Adresi : Demetevler Mahallesi Hacı Gedikli Caddesi No:4C/34 Yenimahalle / ANKARA
Yüzölçümü : 16.401,00 m2
Arsa Payı : 18/4686
İmar Durumu :(Müdürlüğümüz dosyasında geniş evsafı mevcuttur.)
Kıymeti : 3.100.000,00 TL,
KDV Oranı : %1
Kaydındaki Şerhler: Dosyada mevcut tapu kaydında olduğu gibidir.

Kaynak: ilan.gov.tr