İcradan satılık 2016 model Audi A3 İcradan satılık 2016 model Audi A3

Ankara Sincan'da 3+1 daire mahkemeden satılıktır. İlanın detaylarını ilan.gov.tr'den bulabilirsiniz. Kısaca ilan detayı şöyle:

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2023/71 SATIŞ sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:

1 NO'LU TAŞINMAZIN
Ankara İl, Sincan İlçe, 59 Ada, 6 Parsel, 9 Nolu Bağımsız Bölüm Daire 1. Katta yer almakta olup kuzey-doğu ve batı cephelidir. Giriş holü-koridor,salon,3 oda,mutfak,banyo,Wc,2 adet balkondan oluşmaktadır. 2 adet oda salona açılmaktadır. Bodrumda 9 no.lu Kömürlük eklentisi bulunmaktadır. Daire giriş kapısı çelik, iç kapılar yağlı boyalı ahşap, pencereler yağlı boyalı Ahşap doğramalıdır. Tüm zeminler mozaik yapılıdır. Duvarlar sıva üzeri boyalı, tavanlar boyalıdır. Zemin kaplamalarında soyulmalar, duvarlarda sıva ve boya kabarmaları bulunmaktadır. Mütfakta; tezgahı mermer, laminat alt ve üst dolaplar bulunmaktadır. Banyoda; zemin mozaik yapılı olup, duvarlar yarıya kadar fayans yapılıdır. Lavabo olup, duş bataryası bulunmaktadır. WC' de zemin mozaik yapılı, duvarlar yarıya kadar fayans yapılı olup, hela taşlıdır. Dairenin ısınma sistemi doğalgaz kombilidir. Dairede büyük çaplı bakım-onarım gerekmekte olup, keşif tarihi itibariyle boş durumdadır. Daire kullanım alanının brüt balkon alanı dahil yaklaşık brüt 85 m2 olduğu tespit edilmiştir. Ana Taşınmaz: 10 kapı numaralı Özçelik Apartmanıdır. Apartman bodrum, zemin 3 normal kattan oluşmaktadır. Diş cephesi mantolamalı ve dış cephe boyalıdır. Giriş zemini ve merdivenler mozaik yapılıdır. Her katta 5'er daireden toplam 20 adet Mesken nitelikli bağımsız bölüm yer almaktadır., 85 m2 yüzölçümü,

Adresi : Atatürk Mahallesi Kader Sokak Sincan / ANKARA
Yüzölçümü : 85 m2
Kıymeti : 1.400.000,00 TL
KDV Oranı : %1
Kaydındaki Şerhler:
 

Kaynak: ilan.gov.tr