Ankara Keçiören'de 3+1 daire icradan satılıktır.İlanın detaylarını ilan.gov.tr'den bulabilirsiniz. Kısaca ilan detayı şöyle:

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup, mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2023/226 TLMT. sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir. Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:

Samsun İlkadım'da mahkemeden satılık 214 m² arsa Samsun İlkadım'da mahkemeden satılık 214 m² arsa

Özellikleri :Ankara İli, Keçiören İlçesi, Kavacık Subayevleri Mahallesi, 5481 Ada, 10 Parsel, 1. Kat, 2 Nolu Bağımsız Bölümde Kayıtlı Taşınmaz Satılacaktır. Ana Taşınmaz Özellikleri ;Bina 4 katlı, 9 bağımsız bölüm içermektedir. Bina, 1 bodrum, zemin ve 2 normal kat olarak inşa edilmiştir. Binanın, bodrum katında, depolar, kazan dairesi ve kapıcı dairesi, zemin katında, bina girişi, 1 adet mesken ve2 adet dükkan, 1. ve 2.katlarında üçer adet mesken yer almaktadır. Bağımsız Bölüm Özellikleri ;Taşınmaz, binanın 1. katında yer almaktadır. Taşınmaz, bina girişine göre sağ yan ve arka cephede, kuzeydoğu, güneydoğu konumludur. Taşınmazın salonu Bulvar cephelidir. Projesine göre yasal net kullanım alanı 90m2 + 10m2 balkon (brüt 113m2) olarak tespit edilmiştir. Projesine göre 3 oda, salon, mutfak, banyo, WC ve 2 balkon mahallerinden oluşmaktadır. Giriş kapısı çelik, iç kapıları yağlı boyalı sunta kaplama kapı, pencereleri çift camlı PVC doğramadır. Zeminler, salon, odalar ve antre-holde laminat parke kaplıdır. Duvarlar, salon, odalar ve antre- holde alçı sıvalı ve boyalıdır. Mutfakta zeminler laminat parke kaplı, duvarları tavana kadar karo fayans kaplıdır. Mahallinde, kiracı tarafından büro - ofis olarak kullanılmaktadır. Taşınmazın aylık kira bedelinin 19.000,00-TL olacağı tahmin edilmiştir. (Taşınmazın geniş evsafı dosyada mevcut bilirkişi raporunda açıklanmıştır.)

Adresi :Kavacık Subayevleri Mah. Şehit Ömer Halisdemir Bulvarı Konak Apt. No: 37/2 Keçiören / ANKARA
Yüzölçümü : 585 m²
Arsa Payı : 14/110
İmar Durumu :Taşınmazın Keçiören Belediyesi 1/1000 ölçekli, Uygulama İmar Planı içinde, Ayrık Nizam 3 Kat, Çekme Mesafeleri, ön cepheden 5,00m ve komşudan 3,00m yapılaşma şartları ile Konut Alanı olarak belirlenen alanda yer aldığı tespit edilmiştir.
Kıymeti : 5.000.000,00 TL
KDV Oranı : %20
Kaydındaki Şerhler : 26/09/1985 Tarih ve 6314 Yevmiye Numaralı '' Bu parsel aleyhine 5481 Ada 3 Parsellehine pis su kanalı geçirmek üzere 13 m2lik kısım üzerinde irtifak hakkı '' şerhi vardır.

Kaynak: ilan.gov.tr