İcradan satılık 2021 model BMW İcradan satılık 2021 model BMW

Ankara Keçiören'de 3+1 daire icradan satılıktır.İlanın detaylarını ilan.gov.tr'den bulabilirsiniz. Kısaca ilan detayı şöyle:

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup, mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2024/17 ESAS sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.

Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:

1 NO'LU TAŞINMAZIN Özellikleri :

Ankara İli, Keçiören İlçesi, Bağlarbaşı Mahallesi,33155Ada 6 Parsel, Zemin Kat 3 numaralı bağımsız bölüm satılacaktır. Taşınmaz konut nitelikli ve ana yapıda Zemin katta yer almaktadır. Bina girişine göre ve 2005.Sokak üzerinden bakıldığında sağ cephede kalmaktadır. Projesine göre brüt alanı 106m2 dir. Net alanı 90m2 dir. Kuzey, Batı ve Doğu cephelidir. Projesinde ve mahallinde Salon, 3 oda, mutfak, banyo, duş, wc, antre ve 2 balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Giriş kapısı çelik, iç kapıları Amerikan panel ve pencereleri PVC dir.Salon ve odaların zeminleri laminat parke döşeli, duvarları saten boyalı ve tavanlar kartonpiyerdir. Mutfak dolapları laminat kapaklı olup, tezgâhı mermerit malzemeden imal edilmiştir. Banyo zemini seramik, duvarları fayans kaplıdır. Banyoda yerden klozet, dolaplı lavabo ve duşakabin bulunmaktadır. Isıtma sistemi doğalgazlı kombilidir. Halihazırda kiracı tarafından konut amaçlı olarak kullanılmaktadır. (Taşınmazın geniş evsafı dosyada mevcut bilirkişi raporunda açıklanmıştır.)

Adresi : Yeşiltepe Mahallesi,2005.Sokak,Göktürk Apt.,No.29/3 Keçiören /Ankara Keçiören / ANKARA
Yüzölçümü : 532 m2 Arsa Payı : 48/532
İmar Durumu : Taşınmazın Keçiören Belediyesi 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı kapsamında kaldığı, Konut alanı lejantlı sahada kalmakta olup Ayrık nizam, Hmax=12.50mt ve 4 katta müsaadeli(Bodrum kat hariç) yapılaşma koşullarına haizdir.(Müdürlüğümüz dosyasında geniş evsafı mevcuttur.)
Kıymeti : 1.900.000,00 TL
KDV Oranı : KDV Kanunun 17. Maddesinin 4. Fıkrası Uyarınca Muaf
Kaydındaki Şerhler: Dosyada mevcut tapu kaydında olduğu gibidir.

Kaynak: ilan.gov.tr