Ankara Keçiören'de 5+1 dubleks daire icradan satılıktır. İlanın detaylarını ilan.gov.tr'den bulabilirsiniz. Kısaca ilan detayı şöyle:

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup, mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2022/109 ESAS sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir. Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:

1 NO'LU TAŞINMAZIN Özellikleri :

İcradan satılık 2021 model Skoda marka otomobil İcradan satılık 2021 model Skoda marka otomobil

Ankara İli, Keçiören İlçesi, YAYLA Mahallesi, 30794 Ada, 7 Parsel, 3.Kat, 8 Nolu Bağımsız Bölüm TAŞINMAZIN TAMAMI SATILACAKTIR. Meskenin giriş katıda 2 oda, 1 salon, antre-koridor, mutfak, kiler, banyo, WC ve 1 Balkon alanı vardır. Çatı katında ise 3 oda, antre, kiler, banyo, WC ve teras alanı vardır. Mutfak tezgahı sökülmüş, dolaplar etrafa gelişi güzel atılmış olup bu haliyle mutfak tezgahı ve alt dolapları kullanılacak durumda değildir. Banyoda ayaklı seramik lavabo, duş teknesi ve duş kabin, klozet ile duş bataryası bulunmaktadır. WC alanında lavabo ve tuvalet taşı vardır. Bir kısım kapılar sökülerek mesken içerisine bırakılmıştır. Kombili ve doğalgaz kat kalorifer sistemi şeklinde dizayn edilmesine rağmen kombi, petek ve doğalgaz sati ile aboneliği yoktur. Mimari projeye göre meskenin net alanı balkon ve teras hariç 118 m2 ölçülmüştür. Balkonun alanı 12,00 m2 ve teras alanı 24,00 m2 dir. Toplam net alan 154 m2 ve bürüt alan 202,35m2 dir. (Taşınmazın geniş evsafı dosyada mevcut bilirkişi raporunda açıklanmıştır.)

Adresi : Yayla Mahallesi, Seyitler Caddesi, No:44/8 Keçiören / ANKARA
Yüzölçümü : 716,00 m2
Arsa Payı : 60/716
İmar Durumu : (Müdürlüğümüz dosyasında geniş evsafı mevcuttur.)
Kıymeti : 3.500.000,00 TL,
KDV Oranı : %1
Kaydındaki Şerhler: Dosyada mevcut tapu kaydında olduğu gibidir.

Kaynak: ilan.gov.tr