Oyuncu Anıl Altan, Berfu Yenenler’in YouTube programına konuk olarak, eşi Pelin Akil ile olan evliliği ve boşanma iddiaları hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

Altan, Pelin Akil ile mutlu bir evlilik sürdürdüklerini belirtti.

“Pelin Karşıma Aynı Yaşta da Gelse Yine Âşık Olurdum”

Anıl Altan, eşi Pelin Akil’in kendisinden 4 yaş büyük olduğunu ve yaşıtlarıyla anlaşamadığını ifade etti. Altan, “Pelin karşıma aynı yaşta da gelse yine âşık olurdum” diyerek, eşine olan sevgisini dile getirdi.

Boşanma İddialarına Yanıt

Anıl Altan, Pelin Akil ile boşanacakları yönündeki haberlerin asılsız olduğunu belirtti. Altan, “Geçen sene başladı bu. 6 ayda bir bizi boşandırmayı deniyorlar. En son o haberin çıktığı bir saat öncesinde Pelin çocuklarla ilgili aşamadığımız bir şey vardı, pedagog sormuştu bir arkadaşına. Bu olay ‘boşanıyorlar ve çocukları için pedagog arıyorlar’ haberine dönüştü” dedi. Altan, bu tür haberlerin çiftin ilişkisini etkilemediğini ve Pelin Akil ile mutlu bir evlilik sürdürdüklerini vurguladı.

Melikgazi Kayseri Basketbol Dangerfield'i kadrosuna kattı Melikgazi Kayseri Basketbol Dangerfield'i kadrosuna kattı

Pelin Akil ve Anıl Altan’ın Evliliği

Pelin Akil ve Anıl Altan, 2016 yılında evlenmiş ve 2019 yılında ikiz kızları Alin ve Lina’yı dünyaya getirmişti. Çift, sosyal medyada sık sık mutlu aile pozları paylaşarak, takipçilerine örnek bir aile tablosu sunuyor.

Kaynak: Haber Merkezi