NTV Spor haberine göre, Galatasaray'ın bu sezon başında Manchester City'den kiraladığı İspanyol sol bek Angelino'nun geleceği belirsizliğini koruyor. Sarı-Kırmızılı kulüp, sezon başında satın alma opsiyonuyla kiralanan ve performansına göre opsiyonun devreye girmesi beklenen Angelino için Leipzig ile anlaşma sağlayamayınca yeni bir gelişme yaşandı.

Angelino yeni takımıyla anlaşmaya vardı

Sezon başında yapılan anlaşmaya göre, Angelino'nun belirli bir maç sayısına ulaşması durumunda 6 milyon euroluk satın alma opsiyonu devreye girecekken, teknik direktör Okan Buruk'un tercihleri ve oyuncunun bekleneni verememesi, bu opsiyonun kullanılmasını zorlaştırdı.

Xabi Alonso: Geleceğimle İlgili Şu Anda Yeni Bir Şey Söyleyecek Durumda Değilim Xabi Alonso: Geleceğimle İlgili Şu Anda Yeni Bir Şey Söyleyecek Durumda Değilim

Leipzig ile yaşanan anlaşmazlık sonrasında İtalya ve Fransa'dan ilgi gören Angelino için Roma devreye girdi. Ünlü gazeteci Gianluca Di Marzio'nun haberine göre, Roma kulübü Angelino ile anlaşma sağladı. Şimdi ise İtalyan devinin, Alman ekibi Leipzig ile görüşmeleri tamamlaması bekleniyor.

Angelino yeni takımıyla anlaşmaya vardı

Eğer Roma, Leipzig ile anlaşma sağlarsa, Angelino'nun Galatasaray'dan ayrılması kaçınılmaz olacak. 

Kaynak: HABER MERKEZİ