Uzun süre sonra "Sandık Kokusu" dizisiyle ekranlara dönen Özge Özpirinçci, ailesi ve yakın arkadaşlarıyla birlikte tatile çıktı. Tatilde, ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer ile Umut Evirgen ve sevgilisi Alina Boz da vardı. Özpirinçci, deniz, kum ve güneşin tadını çıkarırken yaşadığı keyifli anları takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi.

Ünlü Çiftin Mutluluk Pozu

Özge Özpirinçci, tatil sırasında Alina Boz ile Umut Evirgen'in fotoğraflarını çekip sosyal medyada paylaştı. Ünlü çiftin mutluluk pozları takipçileri tarafından büyük ilgi gördü ve beğeni topladı.

Cx C3A H Mky4 X H4 Za Uf0K A

Umut Evirgen'in Nikah Şahitliği

Bir diğer dikkat çeken detay ise Umut Evirgen'in, 2 Aralık'ta ailesi ve yakın dostlarının katılımıyla gerçekleştirilen nikah töreniydi. Bu özel günde, Evirgen’in nikah şahitliğini Özge Özpirinçci ve ünlü teknik direktör Fatih Terim üstlenmişti.

Özpirinçci'nin tatil paylaşımları, hayranları tarafından büyük beğeni toplarken, tatilde yaşanan bu güzel anlar magazin dünyasında da geniş yankı buldu.

Gözaltına alındığı iddia edilen Hasan Can Kaya'dan ilk açıklama Gözaltına alındığı iddia edilen Hasan Can Kaya'dan ilk açıklama

Kaynak: Haber Merkezi