Fenerbahçe'de hafta sonu yapılacak Seçimli Olağan Genel Kurul öncesinde başkan adayları arasında gerilim tırmanıyor. Mevcut Başkan Ali Koç, rakibi Aziz Yıldırım canlı yayına davet etti ancak bu davet Yıldırım tarafından reddedildi.

Aziz Yıldırım'dan Sert Açıklama

Başkan adayı Aziz Yıldırım, yaptığı açıklamada Ali Koç'un davetine olumsuz yanıt verdi. Yıldırım, "Sayın Ali Koç, yıllardır benimle birlikte televizyona çıkma isteğini, tarafımdan pozitif bir cevap alamamasına rağmen ısrarla yinelemektedir. Televizyon programına çıkma gibi bir planım bulunmamaktadır," dedi.

"Televizyon Programına Çıkma Planım Yok"

Aziz Yıldırım'ın açıklamasının devamı şu şekildeydi:

Celtics seride 3-0 öne geçti Celtics seride 3-0 öne geçti

"Sayın Ali Koç, yıllardır benimle birlikte televizyona çıkma isteğini, tarafımdan pozitif bir cevap alamamasına rağmen ısrarla yinelemektedir. Benim kendisiyle herhangi bir televizyon programına çıkma gibi bir planım bulunmamaktadır. Muhatabımız, başkan adaylığım için eşsiz desteklerini tarafıma ileten, camiamızın çok değerli kulüp üyeleridir. Sayın Ali Koç'un bu konudaki ısrarı anlamsızdır; zira kendileriyle zaten 8-9 Haziran'daki Olağan Seçimli Kongre'de bir araya geleceğiz."

Tüm Kulüp Üyelerine Davet

Yıldırım, açıklamasının sonunda tüm kulüp üyelerini kongreye davet ederek, "Güçlü Fenerbahçe için, Şampiyonluklar İçin, Çocuklar İçin, oylarınızı bekliyorum," ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haber Merkezi