Diyarbakır'ın Kayapınar ilçesinde bulunan 11 katlı bir apartmanın çatısında yangın çıktı. Fırat Mahallesi Baba Tahir Caddesi'nde bulunan D Blok'un çatısında meydana gelen yangın, henüz belirlenemeyen bir sebepten dolayı başladı. Yangın, bina sakinleri tarafından hemen 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirildi. Olay yerine itfaiye, sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.

A W174804 02 Result

Diyarbakır'da Bunalımda Olan Kadın Kendini 14. Kattan Atarak İnt*har Etti Diyarbakır'da Bunalımda Olan Kadın Kendini 14. Kattan Atarak İnt*har Etti

Yangında İtfaiye Ekipleri Zor Anlar Yaşadı

Yangın sırasında çatıda bulunan 3 itfaiye erinden biri, alevlerin arasında kalarak ağır yaralandı. Diğer 2 itfaiye eri ise yoğun duman nedeniyle etkilendi. Olay anı kameralara yansıdı.

A W174804 11 Result

İtfaiye erlerinden Halil Eskimiş, Cengiz Oruç ve ismi belirlenemeyen bir itfaiye eri, çatıda mahsur kaldı. Eskimiş, yangın hortumuna tutunarak aşağı inmeye çalışırken dengesini kaybederek düştü. Sağlık ekipleri, yaralı itfaiye erine ilk müdahaleyi yaparak hastaneye sevk etti.

A W174804 02 Result

İtfaiye Eri Halil Eskimiş'in Tedavisi Devam Ediyor

Yangın sırasında ağır yaralanan itfaiye eri Halil Eskimiş'in tedavisi, Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde devam ediyor. Eskimiş'in durumunun ise ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

A W174804 10 Result

Antalya’da Otomobil Servisinde Yangın Antalya’da Otomobil Servisinde Yangın

A W174804 08 Result

Kaynak: İHA