Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Eray Erdem, Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne yapılacak olan yoğun bakım ünitesi için Antalya Valisi Hulusi Şahin ile protokol imzaladı.

Pelin Akil ve Anıl Altan Çifti Boşanıyor Mu? Yanıt Geldi Pelin Akil ve Anıl Altan Çifti Boşanıyor Mu? Yanıt Geldi

Protokol Töreni ve Katılımcılar

Protokol töreninde, Antalya İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Evren Ekingen ile Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Yılmaz Güler de hazır bulundu.

ALTSO Başkanı Erdem’in Açıklamaları

Protokol töreni sonrası açıklama yapan ALTSO Başkanı Erdem, Alanya ekonomisi için yapılan çalışmaların yanı sıra toplumu ilgilendiren sorunların çözümü için de çalıştıklarını ifade etti. Erdem, “Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne yapmayı taahhüt ettiğimiz, her yaştan insana hizmet edecek yoğun bakım ünitesi için Antalya Valimiz Sayın Hulusi Şahin ile protokol imzaladık.” dedi.

Yoğun Bakım Ünitesinin Önemi ve ALTSO’nun Rolü

Erdem, yoğun bakım ünitesinin hastanede oluşan yoğunluğu bir nebze olsun azaltıp, nitelikli sağlık hizmetine de büyük katkı sunacağını belirtti. Ayrıca, ALTSO olarak vatandaşlar için de sorumluluklarının farkında olduklarını ve Alanya yararına yapılacak her çalışmaya, Alanya’yı kalkındıracak her projede ellerini taşın altına koymaya devam edeceklerini ifade etti.

Teşekkürler ve Gelecek Planları

Antalya Valisi Hulusi Şahin, yoğun bakım ünitesinin yapımını üstlenen Başkan Erdem’e teşekkür ederek, “İnşallah hızlı bir şekilde yoğun bakım ünitesini hastanemize kazandıracağız” dedi. Antalya İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Evren Ekingen ile Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Yılmaz Güler de Başkan Erdem’e yoğun bakım ünitesi için teşekkür ettiler.

Kaynak: Haber Merkezi