Alanya Belediyesi, doğu mahallelerinde başlattığı asfalt yapımına devam ediyor. Mahmutlar ve Kargıcak’taki iki ana arterin asfalt çalışmasını tamamlayan ekipler, çalışmalarını Demirtaş Mahallesi’nde sürdürüyor.

Mahmutlar ve Kargıcak’ta Asfalt Yenileme Tamamlandı

Mahmutlar Mahallesi’nde Atatürk Caddesi ve Kargıcak Mahallesi’nde Menderes Bulvarı’nın asfaltını yenileyen Alanya Belediyesi, asfalt yenileme çalışmalarına Demirtaş Mahallesi’nde devam ediyor.

Demirtaş Mahallesi’nde Asfalt Yenileme Çalışmaları Sürüyor

Demirtaş Merkez’den Kültür Merkezine kadar olan bölümde yenileme çalışmasını tamamlayan ekipler, çalışmalarını Demirtaş Kavşağı yönünde sürdürüyor.

Yerel seçimlerde sona yaklaşılıyor: Aday listeleri bugün tamamlanıyor! Yerel seçimlerde sona yaklaşılıyor: Aday listeleri bugün tamamlanıyor!

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’den Açıklama

Sahil Yolundan Kültür Merkezine kadar olan toplam 3 kilometrelik asfalt çalışmasını değerlendiren Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “12 mahallemizin kullandığı bölünmüş yolda asfalt yenileme çalışmalarımız sürüyor. Altyapı çalışması nedeni ile bozulan ana cadde; sahil yolundan merkeze kadar yenileniyor. Şu ana kadar bölünmüş yolun bir şeridi bir şeridinde asfalt çalışmasını tamamlamak üzereyiz. Kısa sürede diğer şeridi de tamamlayıp yolu halkımızın hizmetine sunmayı hedefliyoruz” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi