Antalya'nın Alanya ilçesinde elektrikli sörf tahtasıyla gezinti yapan Barış Dalgıç, kendisine eşlik eden bir yunusla yarıştı. Bu heyecan dolu anlar, dronla kaydedildi.

Heyecan Dolu Anlar Dronla Kaydedildi

Alanya Kalesi açıklarında elektrikli sörf tahtasıyla dolaşan tur teknesi sahibi Barış Dalgıç, yanında beliren bir yunusla karşılaştı. Dalgıç, bu anları dronla kaydederek unutulmaz bir anıya dönüştürdü. Yunusla birlikte dakikalarca süren bu eşsiz yarış, izleyenlere heyecan dolu anlar yaşattı.

Resmi Gazete'de Yeni Karar! 18 Temmuz 2024 Perşembe Bugünün Kararları Neler? Resmi Gazete'de Yeni Karar! 18 Temmuz 2024 Perşembe Bugünün Kararları Neler?

"Bu Alanya'nın Güzelliği"

Barış Dalgıç, yaşadığı bu olağanüstü deneyim hakkında yaptığı açıklamada, yunusla yarışmanın kendisine çok farklı ve heyecan verici duygular yaşattığını belirtti. İlçe açıklarında sık sık yunuslarla karşılaştığını ifade eden Dalgıç, "Bu, Alanya'nın güzelliğidir. Yunusların en çok görüldüğü yerlerden olan Alanya'mıza herkesi bekleriz. Yaklaşık 45 dakika boyunca yunusla yarıştım. Gerçekten çılgın bir yunustu. Herkesin yaşaması gereken bir heyecandı. Doğamıza sahip çıkalım. Çocuklarımıza da denizlerimizi sevdirelim" dedi.

Kaynak: Haber Merkezi