Antalya’nın Alanya ilçesinde, öğrencilerin bulunduğu bir servis aracının sürücüsü ile tartışan bir otomobil sürücüsü ve babası, kırmızı ışıkta durdukları sırada servis aracının camlarını sopa ile kırdılar. Bu olay, dün akşam saatlerinde Alanya Mersin D-400 karayolu Dinek Kavşağı’nda gerçekleşti.

Çağdaş İş İnsanları Derneği Antalya Şube Başkan Yardımcısı Cafer Göçeri Vefat Etti Çağdaş İş İnsanları Derneği Antalya Şube Başkan Yardımcısı Cafer Göçeri Vefat Etti

Trafikte Tartışma ve Saldırı

Trafikte seyir halindeyken 07 C 32301 plakalı servis şoförü H.Ş. ile 48 YN 617 plakalı aracın sürücüsü F.S. arasında bir tartışma çıktı. Araçların kırmızı ışıkta durduğu sırada, F.S. aracından indi ve elindeki sopayla servis aracının ön camına defalarca vurdu. Çevredeki diğer vatandaşlar kavgayı ayırmaya çalışırken, F.S. aracına binip olay yerinden hızla uzaklaştı.

Polis Hızla Müdahale Etti

Araç plakası ve güvenlik kameralarından yola çıkarak, olay yerinden kaçan F.S. ve olay anında yanında olduğu belirlenen babası M.S.'yi kısa süre içinde yakalayan polis, saldırganları gözaltına aldı. Sopayla saldırı sonrasında servis aracının ön camında hasar oluştuğu görüldü.

Şüpheliler Adliyeye Sevk Edildi

Bu sabah saatlerinde, polis tarafından yakalanan M.S. ve F.S. Alanya Adliyesi’ne sevk edildi. İki şüphelinin adliyeye sevki sırasında yakınlarının da olduğu görüldü. 

Kaynak: Haber Merkezi