Antalya Büyükşehir Belediyesi, Alanya’da toplu ulaşımı kullanan vatandaşların ihtiyaçlarına yanıt vermek için 11 mahalleye toplamda 15 yeni otobüs durağı yerleştirdi.

Otobüs Durakları İhtiyaca Göre Yerleştiriliyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Alanya’nın merkez ve kırsal mahallelerinde gelen talepler ve ihtiyaçlara göre otobüs durakları montajı gerçekleştiriyor. Mahalle muhtarları tarafından yapılan talepler doğrultusunda ihtiyaç duyulan noktalara otobüs durakları konuluyor.

Şırnak'ta tac*z iddiasıyla darp edilen uzman çavuş tutuklandı Şırnak'ta tac*z iddiasıyla darp edilen uzman çavuş tutuklandı

Onaylanan Taleplerle 15 Yeni Durak

Antalya UKOME’den talepleri onaylanan Bektaş, Değirmendere, Kestel, Aliefendi, İmamlı, Büyükpınar, Demirtaş, Konaklı, İncekum, Okurcalar ve Çıplaklı olmak üzere 11 mahalleye toplam 15 otobüs durağının montajı gerçekleştirildi.

Yeni Duraklar Büyük Kolaylık Sağlıyor

Yeni duraklar, kırsalda okula giden öğrenciler ve merkez mahallelerde toplu ulaşımı kullanan vatandaşlar için büyük kolaylık sağlıyor. Bu yeni duraklar, vatandaşların toplu taşıma hizmetlerine daha kolay ve hızlı erişimini sağlayacak.

Kaynak: Antalya Büyükşehir Belediyesi/Bülten