Elazığ'ın merkezine bağlı yukarı İçme köyünde yaşanan olayda, alacak verecek meselesi yüzünden çıkan tartışma kanlı bir sonuca sahne oldu.

A W173109 01 Result

Muş'ta Belediye İsyan Eden Depo Sahibi Eşyalarını Ateşe Verdi Muş'ta Belediye İsyan Eden Depo Sahibi Eşyalarını Ateşe Verdi

Yaralanan Kardeş Hastaneye Kaldırıldı

Olayın detaylarına göre, 35 yaşındaki O.Y. ile 34 yaşındaki kardeşi V.Y. arasında alacak verecek meselesi nedeniyle bir tartışma çıktı. Tartışmanın büyüyerek kavgaya dönüşmesiyle, O.Y. belinden çıkardığı tabanca ile kardeşine ateş etti. Yaralı kardeş, olay yerine çağrılan sağlık ekipleri tarafından ambulansla hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

A W173109 03 Result

Ağabey Jandarmaya Teslim Oldu

Olayın ardından jandarma ve sağlık ekipleri, olay yerine sevk edildi. Yaralı kardeşin tedavisi devam ederken, silahlı saldırıyı gerçekleştiren O.Y. ise jandarma tarafından gözaltına alındı ve adli işlemler için teslim edildi. Elazığ'da yaşanan bu kanlı olayla ilgili olarak jandarma ekipleri soruşturmasını sürdürüyor.

Çorum'da Ağabey-Kardeş Kavgası: Baba Bıçaklandı ve Yaralandı Çorum'da Ağabey-Kardeş Kavgası: Baba Bıçaklandı ve Yaralandı

Kaynak: İHA