AKUT Antalya Teleferik Kazasında Kurtarma Çalışmalarında AKUT Antalya Teleferik Kazasında Kurtarma Çalışmalarında

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Aksu’daki vatandaşlarla bir araya geldi ve yeni dönemde Aksu’ya özel projelerin hayata geçirileceğini duyurdu.

Aksu’da İftar Buluşması

Başkan Böcek, Aksu’da vatandaşlarla bir iftar programında buluştu. Bu programda, Aksu’ya son beş yılda 819 milyon lira yatırım yaptıklarını belirtti ve yeni dönemde Aksu’da spor kompleksi, çok amaçlı salon ve cadde düzenlemeleri gibi önemli projelerin hayata geçirileceğini ifade etti.

Aksu’nun Koku Sorunu Çözüldü

Başkan Böcek, Aksu’nun koku sorununu çözdüklerini belirtti. Bu sayede, Aksu’ya gelen vatandaşların, Aksu’nun meşhur köftesini yerken kokuya maruz kalmadıklarını söyledi.

Aksu’ya 819 Milyon Lira Yatırım

Başkan Böcek, Aksu’nun gelişen bölgesi Altıntaş’ta önemli altyapı yatırımları yapacaklarını dile getirdi. Altıntaş Mahallesi’ne Pazar yeri kazandırdıklarını ve bu mahallenin çok hızlı geliştiğini belirtti.

Aksu’ya Yeni Yatırımlar

Yeni dönemde Aksu’da hayata geçirecekleri projeleri paylaşan Başkan Böcek, Aksu Kopak Çayı üzerinde rekreasyon çalışması yapacaklarını, Kundu turizm bölgesinde yeni bir yaşam alanı oluşturacaklarını ve Aksu İsmail Oğan Caddesi’nde düzenleme çalışması yapacaklarını belirtti.

Ermenek Mahallesi’nin Sorunlarına Çözüm Aranıyor

Başkan Böcek, daha sonra Ermenek Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu. Ermenekli vatandaşların sorunlarını dinleyen Böcek, Ermenek Mahallesi’nin tapu sorununun takipçisi olacaklarını ve bu sorunu birlikte çözeceklerini ifade etti.

Kaynak: Antalya Büyükşehir Belediyesi/Bülten