Bankacılık sektöründe kariyer yapmak isteyenler için müjdeli bir haber var! Akbank, yeni personel alımlarına başladı ve iş başvuru şartlarını detaylı bir şekilde açıkladı. Hangi kadrolarda alımlar yapılacak ve başvuru şartları neler? İşte detaylar:

O İsim Bahar Dizisine Katılıyor! O İsim Bahar Dizisine Katılıyor!

Tecrübeli Personel Alımları

Akbank, tecrübeli adaylar için çeşitli kadrolarda personel alımları yapacak. İzleme Uzmanı, Çek Senet Yetkilisi, Ticari Bankacılık Pazarlama Yöneticisi, İş Geliştirme ve Süreç Yönetimi, İnovasyon, İç Kontrol Yöneticisi, İş Analitiği Yöneticisi gibi pozisyonlara başvurular kabul edilecek.

Bakan Işıkhan'dan istihdam açıklaması: İŞKUR 181 bin eleman alımı yapacak! Bakan Işıkhan'dan istihdam açıklaması: İŞKUR 181 bin eleman alımı yapacak!

Tecrübesiz Personel Alımları

Tecrübesiz adaylar için de fırsatlar sunan Akbank, Finansal Suçlar İzleme ve Kontrol Uzmanı, Müşteri Deneyimi Yöneticisi, Müşteri İletişim Yetkilisi, Gişe Yetkilisi, Bireysel Müşteri İlişkiler Yönetimi Yardımcısı gibi kadrolarda personel alımı yapacak.

Başvuru Şartları

Başvuru yapacak adayların belirli şartları karşılaması gerekiyor. Bu şartlar arasında Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olma, en az lise mezunu olma, 35 yaşını doldurmama, erkek adayların askerlikle ilişiğinin olmaması, müşteri odaklı çalışabilme ve iyi derecede İngilizce bilme gibi kriterler bulunuyor.

Tüm detaylar ve başvuru süreci için Akbank'ın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: Haber Merkezi