Aldatmaz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında gerçekleştirilen teşkilat temayül yoklamasında alınan kararı duyurdu.

Milletvekili Aldatmaz, "Bartın’ımızda Cumhur İttifakı ortağımız Milliyetçi Hareket Partisi'nin (MHP) adayını destekleyecek ve ittifak çatısı altında mutlak zafere ulaşacağız. Bartın’ımızı Türkiye Yüzyılı'nın parlayan şehirlerinden birine dönüştürmek için tüm halkımızın 31 Mart yerel seçimlerinde Cumhur İttifakı adayına tam destek sunacağından hiç kuşkumuz yok" dedi.

Ak Parti O İlde Mhp' nin Adayını Destekleyeceklerini Açıkladı!

Bu arada, AK Parti'nin Bartın Belediye Başkan aday adayları arasında Kenan Dursun, Şennur Demir, Turhan Kalaycı ve Hüseyin Manav bulunurken, mevcut Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu ise MHP Genel Merkezi'ne giderek aday adaylığı başvurusunu yapmıştı. Seçim sürecinin, Bartın için hayırlı ve başarılı bir atmosferde geçmesi temennisinde bulunan Aldatmaz, yerel seçimlerin Bartın'ın gelişim ve kalkınmasına katkı sağlamasını diledi.

TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş: "Netanyahu ve Çetesi İnsanlık Suçlarıyla Yargılanacak" TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş: "Netanyahu ve Çetesi İnsanlık Suçlarıyla Yargılanacak"

Kaynak: İHA