Sosyal Medya Fenomeni Nihal Candan Boşanıyor Mu? Sosyal Medya Fenomeni Nihal Candan Boşanıyor Mu?

Ünlü şarkıcı Ajda Pekkan, kariyerinin ilk stadyum konseri olan 'Ajda Pekkan ve Arkadaşları’na hazırlanıyor. Pekkan’a bu büyük konserde Selda Bağcan, Nilüfer, Cem Adrian, Mabel Matiz gibi isimler eşlik edecek.

Konser Detayları ve Hazırlıklar

Ajda Pekkan, 12 Haziran’da Beşiktaş Tüpraş Stadyumu’nda konser verecek. Konserin yanı sıra bir görsel şov da sunacak olan Pekkan’a birçok sanatçı da eşlik edecek. Pekkan, konserde yeni jenerasyondan çok değerli sanatçılarla düet yapacağını belirtti.

Basın Toplantısı ve Açıklamalar

Ajda Pekkan düzenlenen basın toplantısında şunları söyledi:

“Yıllar sonra bu mertebede ve bu kadar büyük bir yerde çıkmak biraz heyecan verici. Heyecanlı değilim desem yanlış olur. İnşallah her şey çok güzel olur. Çok değerli katılımcı arkadaşlarım olacak. Güzel bir proje oldu, güzel bir format oldu. O yüzden çok sıkı çalışıyoruz. Yeni jenerasyondan çok beğendiğim sanatçılar var. Onların bazılarıyla düetim var. Onlar için şarkı yaptım. Çok güzel ilerliyoruz. Bu aşamada fırtına gibi koşturuyoruz. Mesela konseptin içinde kıyafet var, hayal ettiğimiz şeyleri gerçeğe dönüştürmek için çok çaba sarf ediyoruz. Baktığınız zaman sahnede şarkı söyleyen sadece görsel değil fiziken, aynı zamanda enerji olarak da ve sinerji olarak da çok değerli arkadaşlarımızla, hem de orkestra arkadaşlarımızla, hem de bana eşlik edecek arkadaşlarımla çok güzel ilerliyoruz.”

Ajda Pekkan'a Dev Konserde Kimler Eşlik Edecek?

Pekkan, konserde kendisine eşlik edecek isimleri de açıkladı:

“En başta sevgili Selda Bağcan, sevgili Nilüfer bunlar benim can dostum. Işın Karaca da öyle, benim canım dostum. Hande Yener harika bir ses, çok bayılıyorum. Sıla, Cem Adrian da öyle. Sevgili Mabel Matiz, sevgili Mert Demir… Artık bu yeni arkadaşların hepsi benim sevdiğim ses. Semicenk, çok paradoks değil mi? Ama ben bu paradoksu seviyorum. Motive, Dolapdere Big Bang, Norm Ender ve korosu var. O gece olsa bitse ve çok güzel geçse gibi düşüncemiz var. O yüzden bu arkadaşlarımla ve benim de bizzat kendi büyük orkestrayla provalarım var. Bu provalar 5-6 gün sürecek. Ve ondan sonra da hepinizi bekliyoruz konsere, güzel bir konser olacağına inanıyorum.”

Konser Hazırlıkları ve Eleştirilere Yanıt

Ajda Pekkan, konserin hazırlık sürecinde çok yoğun bir program uyguladığını ifade etti:

“Bir sporcu gibi başladım. 2 kilo alsam deliriyorum. O, 2 kilo bana 10 kilo gibi geliyor. Şimdi hemen diyete başladım zaten. Sporumu yapıyorum. Dikkatli yaşıyorum. Çünkü bundan sonraki yıllarda hepimizin sağlıklı yaşama ihtiyacı var. Hayatın farklı olduğu, farkındalığı başladıktan sonra daha değişik ve daha göreceli olduğunu gördük. İnsanın kıymetinin, değerinin önce kendisinden başladığını sonra da yanında seçtiği insanlarla nasıl olduğunu öğrendik.”

Kaynak: Haber Merkezi